Váha, která měří svaly a tuky

64
26.9.20 12:31

Váha, která měří svaly a tuky

Ahoj, přemýšlím nad koupí váhy, která měří tuky, svaly a vodu v těle. Máte někdo zkušenosti? A jakou máte?
Chtěla bych sehnat nějakou do 1000 Kč, je mi jasný, že za tu cenu to nebude 100% přesný, stačí orientačně, abych věděla, jak na tom jsem :D

Mám zatím vyhlednutou Etu a Huawei, ale budu ráda za vaše zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5215
26.9.20 12:51

Spíš to bude +- autobus přesný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3643
26.9.20 13:03

Mám už pár let tuto a jsem spoko :palec:

https://www.mall.cz/…-osobni-vaha?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7177
26.9.20 13:48

Váha ti změří svaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
26.9.20 14:01

Do 1000 Kč nevím, ale mám UMAX Smart Scale US30HRC a jsem s ní spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
26.9.20 14:04
@Plmo píše:
Váha ti změří svaly?

Jasně, změří jaký máš v těle podíl svalové hmoty, tuku, vody atd. Je to tzv. diagnostická/chytrá váha, můžeš si o tom leckde počíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
26.9.20 14:22
@Julča001 píše:
Jasně, změří jaký máš v těle podíl svalové hmoty, tuku, vody atd. Je to tzv. diagnostická/chytrá váha, můžeš si o tom leckde počíst.

Já si nechávám u sportovního lékaře cca 1 x za měsíc změřit in body a tam ti to vyjede všechno, myslím, že naprosto přesně. Vždy mi vytiskne papír A4 naprosto podrobný se všemi údaji. Platím za to 200,– Kč. :think: Vím, že je to přesné a podrobné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
26.9.20 14:27
@T.Petr píše:
Já si nechávám u sportovního lékaře cca 1 x za měsíc změřit in body a tam ti to vyjede všechno, myslím, že naprosto přesně. Vždy mi vytiskne papír A4 naprosto podrobný se všemi údaji. Platím za to 200,– Kč. :think: Vím, že je to přesné a podrobné

Chápu, ale myslím, že spoustě lidí, zejména těm, kteří významněji nesportují a nepotřebují to mít tak přesné stačí domácí měření (appka k mojí váze těch údajů uvádí poměrně hodně). Navíc nemusíš chodit k doktorovi a zaplatíš jen jednorázově za pořízení váhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
26.9.20 14:31
@T.Petr píše:

Na in body jsem byla dvakrát, je to super, s tím souhlasím. Sportuji rekreačně a nepotřebuju extra podrobne a přesně údaje, spíš tak orientačně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
26.9.20 14:32
@Julča001 píše:
Chápu, ale myslím, že spoustě lidí, zejména těm, kteří významněji nesportují a nepotřebují to mít tak přesné stačí domácí měření (appka k mojí váze těch údajů uvádí poměrně hodně). Navíc nemusíš chodit k doktorovi a zaplatíš jen jednorázově za pořízení váhy.

Souhlasím s tebou, ovšem zakladatelka píše, do 1.000,– Kč a tam si myslím, že to bude plus mínus autobus :think: Ale jak píšeš, na orientační informace to stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7177
26.9.20 14:33

Dodnes jsem si myslela, že váha váží. Ale když tě i preměří :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
26.9.20 14:38
@Julča001 píše:
Chápu, ale myslím, že spoustě lidí, zejména těm, kteří významněji nesportují a nepotřebují to mít tak přesné stačí domácí měření (appka k mojí váze těch údajů uvádí poměrně hodně). Navíc nemusíš chodit k doktorovi a zaplatíš jen jednorázově za pořízení váhy.
Souhlasím s tebou, ovšem zakladatelka píše, do 1.000,– Kč a tam si myslím, že to bude plus mínus autobus :think: Ale jak píšeš, na orientační informace to stačí.
@nactileta píše:
Na in body jsem byla dvakrát, je to super, s tím souhlasím. Sportuji rekreačně a nepotřebuju extra podrobne a přesně údaje, spíš tak orientačně :)

Jasně, stačí jít jednou za tři měsíce!! Pak ty zprávy porovnat: Svalová hmota, tuky… Třeba o vánocích ty tuky jdou do útoku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
26.9.20 15:10

Mám renpho, je k tomu i super appka. A dá se synchronizovat s fitbitem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
26.9.20 22:54

Díky těm, co sem napsali konkrétní váhy, mrknu na ně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1092
27.9.20 21:44

Jen k té přesnosti. Chápu, že někomu to +- stačí, ale u takové váhy do 1000Kc to bude hodně +-. Manželova váha, kterou měl už před naším seznámením, takže už staršího data (minimálně 7,5roku a nevím kolik stála) mi ukazuje 36% tuku. Rodiče si nyní koupili chytrou váhu za nějakých 800Kč, která se spáruje s telefonem a ukazuje to docela dost informací. Tam mám 39% tuku a věk 45let (je mi 32). Nedavno jsem byla na InBody, kde jsem měla vše v normě, krásných 21% tuku a metabolický věk 21. Tak asi tak k té přesnosti :lol: jinak bohužel typ váhy neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama