Vana při ms bez tamponu

Anonymní
12.4.20 18:43

Vana při ms bez tamponu

Ahoj holky, chci se zeptat, koupete se ve vaně pri menstruaci bez tamponu? Jsem teď na chalupě, kde mám jen vanu, ne sprchu a ted jsem to dostala, tampony nemám, používám vložky. ms mívám slabou. myslite, že vana je bez tamponu na chvilku ok?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9741
12.4.20 18:45

Fakt na toto potřebuje radu od ostatních? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11328
12.4.20 18:46

Nikdy jsem si nebrala tampon a v životě se mi nic nestalo, ale jak je to u jiných čert ví. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.20 18:51

@boball děkuju. Já jen všude vždy četla, že tampon i do vany, že hrozí infekce atd. Ale do vany se těším, tak nebudu řešit.

• Citovat
  • Nahlásit
11328
12.4.20 18:53
@Anonymní píše:
@boball děkuju. Já jen všude vždy četla, že tampon i do vany, že hrozí infekce atd. Ale do vany se těším, tak nebudu řešit.

Tak snad bude vše v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8814
12.4.20 18:58
@Cenarius píše:
Fakt na toto potřebuje radu od ostatních? :roll:

A za dvě hodiny : Vanu jsem zvládla, ale teď nevím… Můžu se jít při MS vy.srat ? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10414
12.4.20 19:00
@Šmoulice píše:
A za dvě hodiny : Vanu jsem zvládla, ale teď nevím… Můžu se jít při MS vy.srat ? :roll:

Můžeš, ale jen do vany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4723
12.4.20 19:01

Nic se ti nestane. Ale já bych to teda nedělala. Stejně jako si do vany při koupání nenačůrám, tak ani ve vodě s příměsí menstruační krve bych si nerada lebedila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8814
12.4.20 19:05
@karkarka píše:
Můžeš, ale jen do vany.

:potlesk: :potlesk: :potlesk: Tak tak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
12.4.20 19:28

Ach boze opatruj nas :roll:

Osobne bych se do vany ani nevycurala, natoz tam vlezla s MS, fuj 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
12.4.20 19:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, koupete se ve vaně pri menstruaci bez tamponu? Jsem teď na chalupě, kde mám jen vanu, ne sprchu a ted jsem to dostala, tampony nemám, používám vložky. ms mívám slabou. myslite, že vana je bez tamponu na chvilku ok?

A to se ve vaně nemůžeš jen osprchovat?
Proboha, to jsou dotazy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5716
12.4.20 19:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, koupete se ve vaně pri menstruaci bez tamponu? Jsem teď na chalupě, kde mám jen vanu, ne sprchu a ted jsem to dostala, tampony nemám, používám vložky. ms mívám slabou. myslite, že vana je bez tamponu na chvilku ok?

Ano, ta vana bude OK, té se nic nestane. Tvůj mozek ale potřebuje doping.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19621
12.4.20 20:10

Me to prijde hnusne-pokud je MS nejake normalni az silnejsi intenzity, tak se pak proste lebedis ve vane, kde plavou zbytky toho vseho. Brrr. To bych se radsi v te vane osprchla, nebo pokud tam opravdu neni sprchova hlavice, pak osplouchla pod tekouci vodou. Ale ne, nic se ti nestane, pokud je vana cista a voda zdravotne nezavadna. Jen je to ekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64565
12.4.20 20:50
@Anonymní píše:

Za mě fuj… Nechtěla bych si do takové vany lehnout :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5485
12.4.20 22:50
@Anonymní píše:

Ani omyl by me nenapadlo se koupst pri ms muzes chytnout nejake bakterie, dik nechci..uz jako nactilet slecna jsrm to cetla v knizce jako zaklad hygieny pri ms..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat