Vanička se stojánkem

130
24.4.20 21:19

Vanička se stojánkem

Ahoj, doporučíte mi prosím nějakou vaničku se stojánkem? Určitě mi napíšete, že je to zbytečné :) Ale máme malou koupelnu a vaničku nemáme na co položit. Stůl máme skleněný, židle takový ty kožený, na ty se vanička nevejde. A hlavně mě čeká císař, takže ohýbat se nebudu moct, aspoň ze začátku. I když je mi jasný, že vaničku s vodou bude muset stejně přenášet manžel :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
81
24.4.20 21:31

Ahojky, my máme vaničku se stojánkem Tegababy, je to taková levnější varianta (vana cca 200 Kč, stojan cca 300 Kč), ale používáme už na druhé dítě a slouží nám dobře ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19876
24.4.20 21:34

Schnuggle má taky stojánek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
24.4.20 21:51

Uz si nepamatuju-ale u prvniho jsem ji nemela (nechtela jsem. zbytecne utracet). U druheho jo (mela potize se zady) a nemohla si to vynachvalit! Uplne super. Takze za me-super vec. Jen aby mel dobrou hadici na odtok.
Edit: mela je takovou na koleckach, v koupelne je ji prisunula ke sprse a naplnila vodou a po koupani vypusteni hadici-cili zadne noseni! Navic, v dolnich policlavh jsem mela potrebne veci-proste pohoda

Příspěvek upraven 24.04.20 v 21:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.20 21:53

@Lucek35 rozhodně to není zbytečnost! Kupovala jsem stojánek jeden z nejlevnějších myslím, že stal cca 500,– a k tomu vaničku za 200 a lehátko. A byla to jedna z nejlepších investic.

• Citovat
  • Nahlásit
12169
24.4.20 21:55

@Lucek35 bebe jou nebo stokke :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2534
24.4.20 22:01

@Lucek35 Za mne super věc. A úplně ideální je vanička s výpustí. Mám Tega Baby velikost 102cm. Vydrželo to dvě děti, starší se tam ráchal asi do 3/4 roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat