Vánoční dárek - elektronicky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eTeryna
Stálice 65 příspěvků 24.12.17 16:07
Vánoční dárek - elektronicky

Ahooj, zase všechno řeším na poslední chvíli, tak doufám, ze mi poradite.

Příteli jsem pořídila k vánocům poukaz do alzy, mam ho v elektronické formě. Každopádně 20.12 odjel k rodičům a vrací se až 2.1. Váhám, zda mu poukaz „předat“ elektronicky dnes, symbolicky jako pod stromeček a az se uvidíme, dat mu ho ještě fyzicky. Nebo mu ho předat až v lednu? Jsme spolu chvíli, takže jsme se o darkach bavili spíše tak, jako ze nic nechcem.. A ja přesto něco pořídila :D jak by jste to udelali? :)

Reakce:
Pety2
Ukecaná baba ;) 2491 příspěvků 24.12.17 16:16

Fyzicky v lednu…Dárek předaný online mi přijde strašný…Spíš bych ho dala ještě než odjel, ale takhle bych asi počkala do toho ledna, je to vkusnější.

kaktusik
Kecalka 253 příspěvků 24.12.17 16:17

Pošli mu to dneska, ať stihne něco pořídit i on tobě :) třeba počítal s tím, že fakt nic kupovat nemá, a pak bys byla 2.1. jen zklamaná.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2491 příspěvků 24.12.17 16:21

@kaktusik
Ale proč? Já bych teda zklamaná nebyla, když se tak domluvili :nevim: Třeba spolu nejsou moc dlouho, přece to nemusí být vždycky o reciprocitě…Ale zase je hezké, že na něj i přesto myslela, ale takhle ho vlastně „donutit“ něco pořídit…Když mi to přijde online tak hroně neromantické, naopak třeba hodně romatické by mi přišlo ho poslat předem poštou a na obálce mít „otevžít až pod stromečkem“, to by bylo pěkně poslané…Ale zase třeba je to typ, že by mu to romantické přišlo i přes ten internet, no :nevim: Když nad tím přemýšlím hlouěji, dáreček asi udělá radost, ať se zakladatelka rozhodně jakkoliv :palec:

kaktusik
Kecalka 253 příspěvků 24.12.17 16:27

@Pety2
Mně to přes internet taky přijde neosobní a neromanticke, ale když už to zakladatelka pořídila, doufá podle mě trošku v to, že i ona nějakou i třeba maličkost dostane. A myslím že pokud ne, bude pak trochu zklamaná.
Taky si myslím, že pokud mu to předá v lednu a on nic mít nebude, bude mu to hloupé - alespoň mně by bylo.
Jinak souhlasím, je pěkne si vůbec vzpomenout, i když to o dárcích vlastně vůbec není. :)

eTeryna
Stálice 65 příspěvků 24.12.17 16:35

Právě, ze to je takové zvláštní mezi námi.. Neco budujem s tím, ze oficiální chodíme spolu nepadlo. Známe se dva měsíce.. A upřímně, ráda bych se vyhla trapnemu momentu, kdy mu dám v lednu dárek a on me nic, i kdyz sem jasně řekla.. Ze bych nejradši, aby si nikdo nic nekupoval, všeobecne i v rodině na jakejkoliv svátek :D :D

A do internetu je docela zapalenej, dělá ajtaka, zere bitcoiny..

Tableta
Závislačka 4123 příspěvků 24.12.17 19:10

Předala bych mu to až v lednu osobně, protože je fakt největší trapas, když se dva domluví, že si k Vánocům nic nedají, a ten jeden ťulpásek prostě něco koupí. V tom lednu, byť na začátku, to aspoň bude působit méně vánočně…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >