Vánoční sleva v DM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romyšák
Kecalka 159 příspěvků 13.12.10 21:45
vánoční sleva v dm

Ahojky-chtěla bych se zeptat-mám doma slevové kupony z dm-co byly na zadní straně toho jejich časopisu-tj.Vánoční bonus 15% platný od 18.12.do 24.12. shodou okolností si nechávám dělat cewe fotoknihu,na vyzvednutí v dm.Objednávám jich víc,cena proto bude kolem 1900,takže 15%by bodlo..co myslíte-vztahuje se cena i na toto?Na druhé straně je napsáno,že slevový kupon lze uplatnit pouze na jeden nákup a nelze jej kombinovat s dalšími slevovými kupony na celý nákup.A potom jen to,že to nelze uplatnit na sortiment tchibo a na nákup dárkové poukázky..Logicky mi teda z toho vyplývá,že bych ji měla dostat..?Není tam,že sleva je na sortiment dm,ale na NÁKUP..A JÁ SI TY KNIHY TAM KOUPÍM..tak baby raďte prosím ;-)a třeba některá řešíte to podobné..??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 13.12.10 21:49

ahoj, spis bych dala jolika 25%,byvala i minuly rok na vanoce 50%

Krat
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 13.12.10 21:52

Ahojky, já takhle nechala vyvolat fotky.Dala jsem kuponek na slevu 25 % a normálně to šlo.

lenkaky
Kecalka 429 příspěvků 13.12.10 22:16

Ahojky, já už takhle nechala dělat fotečky víckrát - jednou i knihu a dala jsem si na ten balíček, do kterého to mají zabaleno 25% jokera a pak na celý nákup 10%. Na normálních kuponech je to psané stejně. Takže myslím, že to bude platit i na tomto. Určitě to zkus a doporučuji i toho jokera, jestli ho máš. A HOLKY, TEĎ PLATÍ AKCE, ŽE KDYŽ SI UPLATNÍTE BODY DO 28.12., TAK DOSTANETE PRÁVĚ 25% JOKERA NAVÍC :-) INFO NAJDETE I NA JEJICH WWW. STRÁNKÁCH. Pěkný večer Lenka

Irčina
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 13.12.10 22:16

ahoj, jo kupony platí i na fotky a fotokalendáře a pod - dokonce ty kupony můžeš kombinovat - minulý rok jsem bez problémů uplatnila kupóny sleva 25% z produktu +10%sleva na celý nákup - celková sleva je pak 32,5% :-)

Romyšák
Kecalka 159 příspěvků 13.12.10 22:31

no bájo holky,díky moc-to jsou super zprávy..každá kačka dobrá před ježuchem.. přeju krásný Vánoce…

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 13.12.10 23:14

nebo si pockat na 50% jolika, minuly rok pro cleny byl :) ale je ve hvezdach

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 14.12.10 00:16

ahoj
tak ja to ted delala tak,ze jsem mela 4velke kalendare a uplatnila slevu 25% a pak jeste 10% na nakup.
Na knihy jsem videla slevu 50% v te knizecce za 150bodiku.
Pokud ty jich budes mit vic,ale bude to jako jedno zbozi tak to urco platit bude a bude to platit i jako na nakup.

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 14.12.10 13:55

holky a kolik stoji nechat udelat kalendar? je to ten co jsou tam fotky? diky

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 14.12.10 14:54

Tak ja nechavam pravidelne delat A3,dodavam pouze fotky,vse uz tam maji,vyberu si pozadi,doplnky,ko­lik fotek chci na strance mit atd a cena je 449kc.S jokerem 25% vyjde na cca 340kc.

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 14.12.10 16:12

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/…/soubor.html?…&

Taminka super,diky za upozorneni!

kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 15.12.10 20:53

určitě to jde, a na cewe fotoknihu jsou teď kuponky s 50% slevou ve 150 bodové knížce.kdyby jsi je chtěla, mám tu dva,možná 3. a to by šlo zkombinovat s tou 15% slevou

Romyšák
Kecalka 159 příspěvků 19.12.10 18:49

Ahojky holky,tak hlásím,že knihy mám doma..takže:Ta 50%sleva je jen na formát čtvercovej,já si na to dala jockera 25% a pak ještě těch 15% na celkovej nákup,takže mě to vyšlo skoro na polovinu..ještě jsem zkoušela slevovej kupon na 100Kč co mám v tý klasický DMdětský slevový knížce,ale to prej ne-jde buď jocker nebo tohle..no neva-i tak super..díky moc za rady a krásný Vánoce..

Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 26.11.15 16:38
Tchibo sleva z DM za body

Nemá někdo navíc vytisknutou a nevyužije? momentálně se do města nedostanu, ale šikla by se mi!!

Gumidci
Závislačka 4300 příspěvků 26.11.15 16:47

@Boudice23 mrkni na diskuzi co kupujete v DM, tam myslím, někdo nabízel slevu do Tchiba

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

10 hitů, kvůli kterým mohl Tuna na večírku dostat nakládačku (a vy jste další na řadě)

Metr piv, litry vína nebo bublin, případně panáky a jde se na věc! Odvahy je... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >