Vánoční světýlka

Anonymní
29.11.19 16:02

Vánoční světýlka

Ahoj. Koupila jsem si světýlka na okna, takovy ty jakoby rampouchy :D ale pri tom chvatu, rychle odejít z toho davu lidi, jsem si neprecetla ze jsou venkovní. Myslite, ze je muzu mit i doma? A take jestli muzou byt pridelany na zaclone?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22024
29.11.19 16:07

Vazne :mrgreen:?…Nebudu cekat na odpoved, tak ti odpovim rovnou.Ano muzes mit venkovni svetylka v byte. Opacne ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23372
29.11.19 16:08

Ne, nesmíš je mít doma :roll: v čem myslíš, že je rozdíl je mít venku nebo vevnitř? Kdyby jsi se ptala obráceně, dá se to pochopit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26171
29.11.19 16:09
@Anonymní píše:
Ahoj. Koupila jsem si světýlka na okna, takovy ty jakoby rampouchy :D ale pri tom chvatu, rychle odejít z toho davu lidi, jsem si neprecetla ze jsou venkovní. Myslite, ze je muzu mit i doma? A take jestli muzou byt pridelany na zaclone?

Jasně, v pohodě. Nešlo by to jen obráceně.
Užívej Advent.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18247
29.11.19 16:12

Hele predstav si, ze ja mám led svetylka na baterky, určené do interiéru venku na truhlíku, krabičku s baterkama, strcenou oknem doma, takový jsem rebel :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
29.11.19 16:17

Počkejte, ale co kdyby se jí ty rampouchy doma rozpustily? :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26171
29.11.19 16:29
@Eemii píše:
Hele predstav si, ze ja mám led svetylka na baterky, určené do interiéru venku na truhlíku, krabičku s baterkama, strcenou oknem doma, takový jsem rebel :mrgreen:
:cert: Vánoční punk
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22024
29.11.19 16:30
@alibear píše:
Počkejte, ale co kdyby se jí ty rampouchy doma rozpustily? :think: :lol:

No tvl 8o, mas pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22024
29.11.19 16:33
@Eemii píše:
Hele predstav si, ze ja mám led svetylka na baterky, určené do interiéru venku na truhlíku, krabičku s baterkama, strcenou oknem doma, takový jsem rebel :mrgreen:

Tak to uz je prasarna, ale nejsi v tom sama :mrgreen:.Ja takto na balkon v lete dala svetylka s koulema barevnyma a covece, vydrzely jednu bourku :mrgreen:,ale na svoji obhajobu, vedela jsem do ceho jdu, znala jsem i predpoved pocasi, ale romantika byla silnejsi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10701
29.11.19 16:34

Jasně, že můžeš, jen teda asi bych to nedávala přímo na záclonu, pokud jsou jiná, než ledková. Venkovní bývají často klasické žárovičky a ty vydávají teplo. Tak jen aby ti nechytla záclona :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18247
29.11.19 16:41
@wildcherry píše:
Tak to uz je prasarna, ale nejsi v tom sama :mrgreen:.Ja takto na balkon v lete dala svetylka s koulema barevnyma a covece, vydrzely jednu bourku :mrgreen:,ale na svoji obhajobu, vedela jsem do ceho jdu, znala jsem i predpoved pocasi, ale romantika byla silnejsi :lol:

Jj, taky počítám se vsim :mrgreen: Ale tak je to na baterky, ty jsou doma, reálné nebezpečí nehrozi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18247
29.11.19 16:42
@Bábrdl píše: :cert: Vánoční punk

Ano :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14322
29.11.19 16:45
@Anonymní píše:

Můžeš ale vyzkoušej jestli po nějaké době svícení nevydavaji teplo, aby ti nechytla záclona :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22024
29.11.19 16:49
@Eemii píše:
Jj, taky počítám se vsim :mrgreen: Ale tak je to na baterky, ty jsou doma, reálné nebezpečí nehrozi :lol:

Ses si jista? Ja kdyz nad tim ted premyslim, tak nechat baterky(jako tu krabicku) v byte, kdyz zmoknou, zasnezi, namrznou ty svetylka do kterych se dostane mozna voda :think:…Jestli neni lepsi tu krabicku dat do neceho a nechat ji taky venku :lol:.At to nezaskratuje treba :nevim:.Jako nevim ze, treba nic nehrozi, v tomto se nevyznam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 17:13

Nechápu proč jsou některý lidi tak jedovatý. Ne každýmu přijde všechno tak jasný. Lepší se zeptat i na pitomost, než udělat pitomost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama