Vedle baráku hřiště

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anilla
Nováček 2 příspěvky 17.07.19 22:32
Vedle baráku hřiště

Ahoj holky, jdu si pro radu nebo spíš zkušenosti. Plánujeme stavět barák a našli jsme super pozemek v krásné lokalitě, je to satelitní městečko mimo centrum města. Zjistili jsme ale, že je do budoucna naplánované postavit vedle našeho pozemku dětské hřiště. Máte s tím některá zkušenosti? Hlavně co se týče hluku a celkově.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
PaníBovaryová
Kelišová 5201 příspěvků 17.07.19 22:37

Já má zkušenosti s projekty obcí „do budoucna“ :lol: většinou to znamená „nikdy“

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 22:38

@Anilla Máme hned vedle školku, kde mají hřiště, navíc v panelovém domě. Hluk je, zvlášť když tam křičí 20 děti, ale nevadí mi to, protože celej den poslouchám svoje děti :mrgreen: To samé má tchyně a taky ji to asi nevadí.

PaníBovaryová
Kelišová 5201 příspěvků 17.07.19 22:38

Hlučnost tam bude větší, jestli to nesneseš, tak do toho nejdi.
Udělali jsme hřiště u jednoho paneláku - a jedna babka nás zahltila korespondencí, jak tam děcka hážou balony a máme to zamykat :roll:

Janli
Extra třída :D 10143 příspěvků 17.07.19 22:41

Tak záleží na lokalitě. U nás jsou dvě dětský hřiště a jsou využívaný minimálně, protože máme všichni zahrady a děti si hrajou doma. Oproti tomu jsem bydlela v bytě ve městě, okna v přízemí přímo k hřišti a kravál to byl pekelnej. Obejdi okolí a koukni se kdo tam bydlí a zda mají houpačky a pískoviště na zahradách…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 22:43

U nas je hned vedle pozemku hriste a nad tim hristem jeste hospoda.. Takze pres den tam, vyrvavaj deti a vecer ozralove :mrgreen: no ja bych do toho nesla.. My jsme kus od toho hriste tak uz to neslysime.. Ale ani tak nejde o ten hluk, ale spis o to, že kolem vas proste porad nekdo bude courat.. Leda si postavit dvometrovou zed :lol:

pe-terka
Generální žvanilka 20219 příspěvků 17.07.19 22:43

Pokud plánujete děti, aspon o nich budete mít přehled :think: Jako hlučněji tm bude, ale pokud to bude dostatečně vzdálené či zjištěné, abyste pořád nevraceli děckám balony, tak se to dá! Za mě 100× lepší než např frakventovaná silnice/dálnice poblíž

PaníBovaryová
Kelišová 5201 příspěvků 17.07.19 22:43

My máme na zahradě trampolínu i houpačky a stejně chodíme na hřiště :think:
VLastně bych hřiště za barákem brala.

a12
Hvězda diskuse 38458 příspěvků 17.07.19 22:45
@Janli píše:
Tak záleží na lokalitě. U nás jsou dvě dětský hřiště a jsou využívaný minimálně, protože máme všichni zahrady a děti si hrajou doma. Oproti tomu jsem bydlela v bytě ve městě, okna v přízemí přímo k hřišti a kravál to byl pekelnej. Obejdi okolí a koukni se kdo tam bydlí a zda mají houpačky a pískoviště na zahradách…

U nas je to taky tak, ted pres prazdniny je hriste prázdný.. Obcas se tsm zastavíme kdyz jdem ny procházku a bejvame tam sami.. Spis k večeru se tam scházejí holky kolem 12ti na drby :mrgreen:

jezz1e
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 17.07.19 22:48

Sousedi mají na zahradě celkem pěkný bazén a různé prolejzačky, schází se tam i kamarádi jeho dětí z okolí a občas je to docela rachot. Ale pokud nepracujete z domova, fakt lepší než silnice. Druhý kamarád bydlel v přízemí paneláku a před oknem bylo hřiště, kde se scházela méně přizpůsobivá část populace a bylo to peklo…

Chulimanga
Kecalka 242 příspěvků 17.07.19 22:52

Sice máme na zahradě vlastně komplet dětský hřiště, ale na veřejný hřiště chodíme často, aby byla dcera mezi dětmi a když si nechci návštěvy vodit domu. Vidím na něj z okna, ale je dost daleko. Vedle baráku bych ho teda nechtěla. Je tam hukot od rána do večera (bydlíme na okraji Prahy).

berua13
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 17.07.19 22:58

Nikdy!! Našim postavili hřiště přímo před panelákem, bydlí v druhém patře… Je to peklo!! Dopoledne maminy s prckama, ty kolikrát ječí víc než děti :mrgreen:.Odpoledne školní děti a večer puberťáci… rachot celý den :cert: Jo a zlatá silnice před barákem, tu tam mám já… hřiště je stokrát horší.

tulipán
Závislačka 4972 příspěvků 17.07.19 23:08

@Anilla Kamoska bydlela v klidne lokalite a z domu pres nalou zahradu udelali rodinne centrum. Pres den krouzky, deti na hristi, kazdy vikend oslava atd. Podali stiznost na mesto. U nas je hriste u bytovek a jeden pan tam pravidelne krici z okna, at se aspon ty matky neprekrikuji, asi je fakt uz vycerpany. Takze za me nikdy, pokud chces bydlet s otevrenymi okny.

Janli
Extra třída :D 10143 příspěvků 17.07.19 23:15

@berua13 o tom jsem právě psala. On je sakra rozdíl, jestli je to hřiště v panelákové zástavbě nebo hřiště na vesnici či v okrajové části města.

Kelsey
Hvězda diskuse 46761 příspěvků 17.07.19 23:36

Ma to vyhody a nevyhody. Vyhoda je, ze vedle pustis deti na hriste, ale hluk asi bude casto.
U nas v obci je nekolik hrist. Nove i rampy maji, chybi bruslarska draha dodelat.
Okolo jsou domy. Nebo u jineho bytovky. A deti chodi na hriste casto. Nekdo rovnou po skole, kdyz jde domu, tak to bere pres hriste a odpoledne byvaji dost obsazene.
My jsme dve ulice od hriste, ale my zase slysime v prednich mistnostech hluk aut nebo nakladaku, ktere projizdi porad. Ze jsme u hlavni silnice.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama