Věk

9541
22.11.06 21:11

Věk

Zdravim maminky, moc by mě zajímal váš věk a v kolika jste měly nebo čekáte první mimčo. Nějak na mě jdou choutky, ale zdá se mi, že je ještě brzo..Máte na to vhodné podnímky a plánovaly jste těhotenštví dopředu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2236
22.11.06 21:15

Ahoj,

momentalne 23, prvni dite v 21 a druhe pred pul rokem. Prvni neplanovane a druhe planovane. Nevim, co si predstavit pod pojmem dobre podminky. Ja bych je nazvala vyhovujici, vzdy je co vylepsovat…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
22.11.06 21:20

Ahoj,
mám první miminko ve 27letech. Nezáleží na podmínkách, ale na tom, jestli mimi chceš. Kolik ti je? Musím říct, že je to krásné být máma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9194
22.11.06 21:23

Já první dítě v 21 letech a druhé o čtyři roky později.A nelituju.Chtěla jsem to tak a jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
22.11.06 21:58

Dítě jsme plánovali, podmínky by měly být aspoň -mít kde bydlet a mít určitý příjem, ze kterého zaplatíš krom jídla a bydlení i výdaje okolo miminka. Zlepšovat je pořád co.

Otěhotněla jsem kolem 26.narozenin a v 26 a 9 měs porodila. Zálůeží, jak se cítíčš, pokud si ještě nejsi jistá, zda mimi chceš, tak to násilím nelam. K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
22.11.06 22:02

Mě je 28 a první dítě ve 20l. Nic sem dopředu neplánovala ale byla sem si vědoma že se nechráním že to tedy může kdykoli přijít. Vhodné podmínky mám ale když sem starší tahala v pupku tak sem neměla nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
22.11.06 22:33

ahoj jáměla první dítě plánované ve 28 letech a teď bych ráda druhé,ale už půl roku se nám nedaří mojí dceři je 5let a řekla bych,že na to být mámou není člověk nikdy připravený,vše se změní a rozhodně to není jen otázka peněz dlouhé uvažování není k ničemu vždy se musíš něčeho vzdát a nové získáš.Já například soukromě podnikám a myslela jsem si ,že jsem nepostradatelná,ale řekla jsem si,že nechci zestárnout a říct si mám hodně peněz,ale vlastně nemám komu snimi pomůžu a kdo pomůže mě až nebudu moct proto jdi do toho a nezáleží kolik ti zrovna je a 100%se třeba neohlížej na práci ta bude i bez nás a čeká nás ještě celý život!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
22.11.06 22:41

ahoj,
první dítko (a zatím poslední :lol: ) se mi narodilo ve 33 letech a bylo plánované - ještě aby ne v tomhle věku :D Nejdůležitější je asi bydlení, to jsme měli, ale spláceli jsme hypotéku, takže nic moc :roll:
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
23.11.06 00:15

Ahoj.
Můj Vojtíšek byl chtěný a plánovaný. Když se narodil tak mě bylo skoro 24 let a manželovi 33. Vhodná situace podle mě nastane když ucítíš, že bys mimčo chtěla a všechno ostatní se vždycky nějak vyřeší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
23.11.06 01:26

Ahoj mam prvni miminko ve 26 letech, manzel 30. Bylo to planovane. Podminky absolutne blbe (bydlime v jednom baraku s tchyni, tchanem a svagrem), aspon ze mame svuj pokoj a zachod :lol: , ale jsme stastni. Chteli jsme to, tak to mame.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
23.11.06 06:40

prvni ditko ve 20 letech (planovane). podminky vyhovujici ale porad mame co zlepsovat 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
23.11.06 07:20

první dítko v 21, plánovaně, druhé dítko se mi narodí před 24, což bude příští rok :-) obě plánovaně, bydlení máme vlastní, autíčka budem mít snad oba příští rok, abychom se mohli líp zajišťovat, ono s těmi dvěmi dětmi si to nedovedu představit jít nakoupit třeba MHD atd.

Hlavní je, abys miminko chtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
23.11.06 07:50

první dítě a zatím jediné ve 25 letech menzel ve 27, a v té době jsme neměli skoro nic, ani byt, natož auto, manžel neměl práci, takže ani peníze. Ale dítě jsme moc chtěli, protože na těch podmínkách moc nezáleží, jak už tady někdo psal. Kdybychom čekali na vhodné podmínky, tak to můžem čekat ještě dlouho. Jenže postupně se vše měnilo. Na byt jsme si pujčili, manžel dostal práci, a časem snad nějaké starší autko taky bude. Ale hlavně máme úžasného chlapečka. Jenže musíš ty sama vědět jestli si na to dítě chceš a jsi připravená na to, že se ti život obrátí tak trochu vzhůru nohama /i když odtamtud je taky hezký výhled :wink: / a s podmínkami to nemá zas až takovou souvislost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
23.11.06 08:55

Ahoj
Moje první holčička se mi plánovaně narodila měsíc po 22-tinách. Druhá přišla na svět v mojich 25letech a taky plánovaně. Všechno záleží jen na vás, když se budete na dítě cítit oba, tak nevidím důvod, že by vám něco stálo v cestě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1765
23.11.06 09:34

Je tak ja nevim,jestli to mam vubec napsat 8O ja mela prvni ditko v 18 letech(neplanovane a pres HA) a druhe ditko ve 25 letech(planovane a snazili jsme se vic jak rok a pul) pritel ma 37let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama