Velikost bot Tchibo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kosatka
Echt Kelišová 9216 příspěvků 26.09.14 17:28
velikost bot tchibo

Ahoj, chtěla bych se zeptat.Budu objednávat pro děti boty z tchiba ale váhám nad velikostí. Tu tabulku co maji - tam počítají i s nadměrkem nebo si ho mám přičíst?

Reakce:
Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 26.09.14 17:36

Oni tam hlavně mají ty dvojvelikosti, což je úplně pitomé. Jednou jsem objednávala a vracela jsem, protože jsem velikos netrefila a taky se mi botky zdály tvrdé. Tak jsem se vykašlala na šetření a koupila v Žirafce pořádné, přesně změřené na nohu dítěte. :nevim:

Smilla
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 26.09.14 17:40

Je ahoj, zrovna dost aktuální situace pro mne dnes ( taky jsem měla založit diskusi). Objednala jsem malé holinky, normálně ma něco mezi 28/29. Ale podle té tabulky co tam mají jsem ji zaměřila chodidlo, vyšlo 18.5, což je přesně 30/31. No a dneska přišly a jsou mega velké, minimálně o 2 cm. Budeme měnit. Připadá mi, ze jim ty velikosti nějak nesedí :think:

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 26.09.14 17:42

Je fakt, že holínky od nicha asi máme. :think: A asi jsem i brala menší a nechala si je, že byli dostatečně velké. :think: To mi vypadlo. Ale třeba ty celoroční jsem vracela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >