Dětské boty GEOX

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 25.09.14 14:37
detske boty GEOX

Ahoj maminky, prosim zkusenne o radu - vybiram dalsi boticky a zalibily se mne tyto viz. obrazek. pisou ze maji Jednoduché obouvání díky zipu z vnitřní strany - myslite ze je to dobre, ze pujdou botky dobre dotahnout?
http://www.detskeboty.cz/…43-c8016.htm
botky jsou pro 15 mesicni plne chodici detatko
a nebo mam vzit radeji klasiku na tkanicky :nevim: viz. treba druhy obrazek
Jo a znate pripadne nektera znacku detske obuvi Primigi?… dekuji za odpovedi :mavam: a hezke odpoledne

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
AstraG
Závislačka 4454 příspěvků 25.09.14 14:45

Ahojky, mě s tím zipem nevyhovují, dcerce jsem je pořídila a nakonec jsem narychlo objednávala ozkoušené superfitky. Ty ze zipem máme Antilopy z lékárny a přijdou mi ouzké, prostě se mi blbě obouvají

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 25.09.14 14:47

Osobně bych si teda bez vyzkoušení boty děcku netroufla koupit. Ty první i druhé by měly jít dotáhnout dobře, ale také záleží, jak má holčička širokou nožičku.
A botky Primigi jsou prý také dobré. Nicméně poměrně drahé. :-)

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 14:49

Pro 15měsíční jedině tkaničky, noha musí být pořádně upevněná. Primigi je italská značka, dobré jméno, ale osobní zkušenost nemám.

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 14:50

Nebo zip, ale pokaždé dotáhnout, takže to už je jednodušší rovnou tkaničky :)

mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 25.09.14 15:04

@kerrankin ;) diky, prave jsem jim psala estli jsou botky nejak dotahovat…

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 25.09.14 15:16

Geox kupuji ale jen na suchý zip, malá má spíše širší nožku a v pohodě, primigi taky super, ale opět jen na suchý zip.

Micink
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 26.09.14 07:49

Já ted koupila Superfity, jsou velmi podobné, mají na straně zip a pak i tkaničky, nemohu si je vynachválit, ale asi bych di netroufla koupit botu bez zkoušení

mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 26.09.14 21:15

@Micink prosím posles mne odkaz jaký je to typ…dekuji to zni dobre

Micink
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 28.09.14 07:54

@superandrysek ty jo, já je koupila v obchodě, tak odkaz asi nepošlu a od jsi z Prahy?

mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 28.09.14 09:07

@Micink jojo a dle obrázku je nepoznas?

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 28.09.14 09:14

Máme geoxy, stejně rozvazuju a rozepínám zip - mně ty kotníčkové geoxy přijdou dost úzké. A nevím jestli ten problém máme jen my, ale každé kotníčkové boty s bočním zipem se nám ten zip rozjíždí.

Primigi měla holka na zimu y byly fajn.

Micink
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 28.09.14 09:36

@superandrysek večer pohledám jo

mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 28.09.14 18:33
Teladradora
Závislačka 4491 příspěvků 28.09.14 18:43

Ahoj, tak Primigi mám asi nejoblíbenější ze všech bot pro malou, teď na podzim ma Geox, žádné Primigi jsem v obchodě dobře neviděla-jsou výborně a za mě tedy zejména pro drobné děti, dcera ma úzkou ke nohy, napřed. Superfity jsou na ni všechny nesmyslné široké…jinak k zipu-asi bych se ho bez zkušení obávala, spis bych vzala klasické na tkaničky, u tak malého dítěte, od té doby, co malá po porostlá, kupuji nejradši na suchý zip, dobře a kvalitní a kožené jsou i Elephanten :mavam: :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >