Ventilační trubičky u batolate a život s nimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emisis
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 23.05.19 13:52
Ventilační trubičky u batolate a život s nimi

Ahoj holky. Dcerka 20mesicu má jít v úterý na operaci, vložení ventilacnich trubicek do ousek. Od ledna měla asi patero pichani usi, to samé atb.. teď se drží už 2 mesice dobra, ale orl i pedimudra nám operaci doporucuji. Navíc starší syn miva často zelene rýmy, takže i z tohoto důvodu.
Já jsem v podstatě rozhodnuta do toho jít. Zajímaly by mě vaše zkušenosti v běžném životě.. dcerka je dost živel, miluje koupani, leje si vodu na hlavu s tím teď asi muzeme zapomenout i s neoprenovou celenkou? Nebo kdybych ji nechala vyrobit ty ucpavky? Za mesici jedeme na dovolenou k moři na 2 týdny. Toho se též trochu bojím, budeme ji muset hodně hlídat.
A co bezprostředně po operaci, měli jste nějaké omezení, co rekonvalescence. Bude muset nosit pořad cepicku? I v létě?
Děkuji za jakékoliv postřehy

Reakce:
Petula306
Kecalka 418 příspěvků 23.05.19 14:07

Já bych to odložila až po tom moři.

herinkoj
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 23.05.19 14:11

Syn měl trubičky. Dávali mu je v pěti letech. Měl je rok, pak je doktor vyndal normálně v ambulanci. Určitě mu pomohli. Rýmu už má jen trochu a ne dlouho a hlavně slyší, do té doby slyšel fakt špatně. I kvůli tomu špatně mluvil. Opatření být museli, ve vaně si nesměl lehat, při mytí hlavy si zakrýval uši rukou. V bazénu nosil koupací čepici a to stačilo. Nevadilo lehké nastříkání do uší, ale nesměl se potápět. Je pravd, že už s ním byla dobrá domluva, s batoletem to bude náročnější, ale dá se to a určitě to stojí za to chvíli vydržet.

herinkoj
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 23.05.19 14:13

Teď koukám, že jedete k moři už za měsíc, to je celkem brzy. Možná bych operaci taky odložila až po moři, ale zase abyste pak nejeli kvůli dalšímu zánětu, s tím se létat nesmí.

Emisis
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 23.05.19 14:29

Na termín operace jsme čekali 2 mesice :palec: s tím, ze oni napíšou 2tydny před termínem a my se museli rychle rozhodnout… řešila a resim to pořad. Orl i pedimudra nám doporucily jít teď. Taky se mi do toho nechce. Už máme i predoperacni, takže rušit to asi nebudu. :?

Váš příspěvek
Reklama