vestavná skříň

534
16.5.06 08:41

vestavná skříň

Tak se poštěštilo a asi bude vestavná skříň.Nemám ale představu jakou vymyslet ať je co nejpraktičtější…nevíte někdo o nějakým programu na netu?nebo kde jsou nějaké vyfocené ať mám představu.....díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
16.5.06 08:46

http://www.indeco.cz/

My mame od nich 2 vest skrine......Loznice a predsin, zatim spokojenost a hlavne byli rychli

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
16.5.06 08:50

urcite jsou nejake v ikey- www.ikea.cz
jinak je jich fakt more,ale hrozne mastny,podle toho co chces za doplnky. my se ptali na skrin zhruba kolem 3m delky a s vybavou stala asi 200 000kc!papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
16.5.06 08:58

Tak nas vysli obe dve spolu za 42 tisic......i s dopravou a montazi…

Muzu je vyfotit a hodit sem

K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
16.5.06 10:05

Ahoj,
my máme skříně a celý pokoj od firmy www.caster.cz ,jsou moc milý a ochotný a celkově jsme moc spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
16.5.06 10:34

Ahojda,
já jen pošlu pár rad. Neplánujte vestavěnou skříň na venkovní zeď, raději na zeď, která je dovnitř do baráku. Víte, jak to myslím. Na venkovní zdi je riziko, že se vám tam bude dělat plíseň. Mám vlastní zkušenost, bohužel.
Jinak my máme Indeco a naši známí sehnali pěkné vestavěné skříně od JN Interier, kteří jsi prý i levnější. www.jninterier.cz
A cena vestavěné skříně je také závislá na počtu poliček a všech těch vychytávek z kovu. Taky jsem chtěla ze začátku všechno možný, včetně různých košíčků a special věšáků, ale ta konečná cena by byla šílená. Máme skříň dlouhou asi 2.5-3m za 30 tisíc. Je trojdílná, ve dvou částech poličky a 2 hluboké široké šuplíky a jedna část je šatní skříň a poličky.
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
16.5.06 10:36

Jo, Woodface se mi zdáli nejdražší, navíc nechtěli dát propočet ceny, dokud si to neobjednáš.

A Ikea, pokud si dobře pamatuju, vestavěné skříně nedělá. Má jen hotové vysoké skříně, ale ne na míru.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
16.5.06 10:54

Loznice stala 28.900 KC

Tady foto

nemame zadny drat. program, bylo to silene drahe a takhle sme spokojeni

K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
16.5.06 11:23

Hlasuju také pro JN interier. Máme od nich ložnici a jsme velmi spokojeni. Občas mívají akce - chce to vychytat. třeba teď bude nějaká letní. Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
16.5.06 11:30

Tak te Indeco za 30 tis.Kč. Nic zvláštního, úplně obyčejná. Příště, do předsíně, zkusíme ten JN Interier.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
18.5.06 21:33
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie