Vestavná trouba

Anonymni
9.9.07 08:42

Vestavná trouba

Ahoj, teď si čtu návod a tam píšou „Je-li spotřebič dlouhou dobu zapnutý na vysokou teplotu, ovládací panel a držadlo dveří se zahřejí na vysokou teplotu“ jedná se o tuto troubu:
http://www.whirlpool.cz/index.php?…
Máte s tím někdo zkušenost, že se opravdu držadlo dveří může hodně zahřát, až by popálelo? Docela mě to zaskočilo..Zatím není zapojená, tak to nemohu vyzkoušet. Budu ráda za každou vaší zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1013
9.9.07 20:06

Ahoj,
myslím, že se nemusíš bát. Já mám nerez troubu od Whirpoolu už 8 let a nikdy se mi nestalo, že by držadlo pálilo. Předpokládám, že se tak výrobce jistí proti zcela hypotetickému poranění, aby byl krytý, že před tou možností varoval v návodu :?

Jediné, co trochu pálí je sklo na dvířkách. Ale ani tak se při náhodném dotyku nespálíš, musela bys tam ruku podržet dýl. A navíc my máme dvojité sklo a teď se myslím dělají už trojité :wink:

Petta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
9.9.07 20:14

Tuto troubu mám cca 3týdny , zatím nebydlíme tam,kde ji mám,ale už jsem ji 2× zkoušela.„Jela“ cca 2hod na 200st. Madlo ani dvířka nepálila. Otvírala jsem jen rukou. Sklo je trojité a na okolí dvířek,které je z nerezi mě vůbec nenepadlo šáhnout,tak nevím jestli bylo horké. Zatím jsem s ní spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama