Věštění 2020

Anonymní
24.3.20 21:47

Věštění 2020

Ahoj holky, věříte věštkyním? Už vám někdy vyšla věštba? Pojdte o tom pokecat jaké máte zkušenosti. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24820
24.3.20 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, věříte věštkyním? Už vám někdy vyšla věštba? Pojdte o tom pokecat jaké máte zkušenosti. 8)

Ne. Jsou to podvodnice a peníze utrať raději za kadeřníka nebo za dobré jídlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 21:56

@Russet a co když to dotyčná dělá zdarma a peníze absolutně odmítá?

• Nahlásit
  • Citovat
24.3.20 22:04
@Anonymní píše:
@Russet a co když to dotyčná dělá zdarma a peníze absolutně odmítá?

Zkusit to můžeš. Když je to zadarmo tak proč ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 22:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky, věříte věštkyním? Už vám někdy vyšla věštba? Pojdte o tom pokecat jaké máte zkušenosti. 8)

U jedné kartářky jsem byla. Už je to teda min 6let. Ale přesně jak píšeš, nic za to nechtěla. Sem ji musela peníze vnutit. Ale pocit z ní zajímavéj. Sice, to co mi řekla, že mám za sebou (potrat), tak ten přišel až o dva roky později. Ale některý věci se trefila a staly se. Některý se dějí teprve teď. Mám chuť ji znovu navštívit, co by mi řekla teď. :think:

Ale co třeba u ní byly i kámošky, tak byly páf, co jim řekla. Hlavně proto, že kromě pozdravu člověk neřekl nic a mluvila jen ona.

• Nahlásit
  • Citovat
828
24.3.20 22:13

Chodim a pravidelne nikdy se nemylila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 22:19

Ja s ní právě mluvila dneska po tel. Nechtěla nic vědět jen jméno a řekla pár zajímavých věcí hned řekla, že mám 2 děti a hodně dalších zajímavostí. Můžu prý zavolat kdykoliv abychom rozebírali podrobněji. Byla to stará příjemná paní. Tak uvidím co bude no ale řekla, že si peníze nevezme a klidně se můžeme i vidět později.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13026
24.3.20 22:20

Tak jako teď si to můžeš ověřit - jestli má nějaká taková šarlatánka někde na fb věštbu z nového roku- což na sítích má každá druhá, tak všimla si, že v březnu bude světová pandemie?

Jinak princip který používají se jmenuje cold reading - ty chytřejší to dělají vědomě, ty naivnější intuitivně.

https://manipulatori.cz/…tat-vestcem/

Pokud některá je přesvdčený, že má nadpřirozený dar, stačí se přihlásit do paranorální výzvy, vyhrát 3 miliony a světovou slávu a posléze i 3 miliony dolarů v mezinýrodním verzi téhož.

http://www.falesni-hraci.cz/…rmalni-vyzva

To že někdo má zpětně pocit, jak se skvěle trefila je běžné kognitivní zkreslení - kdy si člověk všímá jen toho co předpokládá.

Příspěvek upraven 24.03.20 v 22:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 22:20

@sabinka098 a nějak radí jak dál? Nebo řekne co vás čeká a to se stane?

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13026
24.3.20 22:25

Muhehe - podvodnic královna Anima Noira, co měla krátkáý záchvat sebereflexe a popsala, že to celé je velké šméčko, ale pak zjistila, že jinak si prachy nevydělá věští na jaro 2020 tohle

https://www.anima-noira.cz/…na-rok-2020/?…

„Od března, pro někoho již od února do května svěžest, nový růst, prosperita. Nepřijde pro všechny, kteří budou číst toto orákulum, ale pro část z nich ano. “

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 22:30

@Ou tak když jsem se podívala na ten první odkaz, tak tam je právě psaný, že se mají těch lidi ptát a z odpovědí se mají nasměrovat. Ale já právě, když byla u kartářky, tak jsem jen pozdravil, ona pak četla z ruky a potom, když vytáhla karty, tak jsem vždy jen řekla chci se zeptat na rodiče, bráchy, a tak. Žádný otázky z její strany nebyli.

Zato kámoška byla u rádoby kartářky, která s ní právě normálně komunikoval a když z ní vytáhla, že žije s babičkou, tak hned ji zacla vykládat, jak bude dědit atd. Což věděla i bez ní, že. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 22:31

@Ou teď nechápu? Co tím naznačujete?

• Nahlásit
  • Citovat
828
24.3.20 22:33
@Anonymní píše:
@sabinka098 a nějak radí jak dál? Nebo řekne co vás čeká a to se stane?

Vetsinou chodim kdyz potrebuju neco vedet jak bude a ona rekne a je to tak. priklad-soud jak dopadne rekla my presne,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 22:34

@sabinka098 super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13026
24.3.20 22:43
@Anonymní píše:
@Ou teď nechápu? Co tím naznačujete?

Že věštkyně žijou z toho, že lidem, co nejsou ochotní převzít zodpovědnost za svůj život říkají věci co chtějí slyšet. Sugestibilní lidé pak mají pocit, že kecy co slyšely se naplňují.

ty chytřejší vědí, co dělají, ty naivnější mají pocit, že mají dar. Mechanismus kterým pracují je popsaný - jmenuje se cold reading a nejrůznější kognitivní zkreslení.

Pokud máte potřebu řešit svoje problémy tím, že vyhodíte prachy nějaké věštkyni, tak raději zvažte ty peníze dát právníkovi, psychologovi, lékaři, na sociální poradenství atd - tedy abyste problémy začali reálně řešit, namísto toho abyste si platili falešnou útěchu.
@Anonymní píše:
„@Ou“: řekla chci se zeptat na rodiče, bráchy, a tak. Žádný otázky z její strany nebyli.:mrgreen:

Ano - paní byla v rámci cold readingu šikovnější. To že ty to nevidíš, neznamená, že to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama