Veterina Praha 9

17.3.21 04:25

Veterina Praha 9

Ahojky, moc vás prosím o radu,
Vím že je tady takových diskuzí spoustu, ale nikde jsem nenašla vyhovující odpověď. :( Shaním dobrého veterináře za přijatelné ceny (ne někoho, komu vysolím 1000 kč jen za to, že na psa jedním okem mrkne) na Praze 9, nejlépe Horní Počernice a Černý most. Prosím jinou lokaci než Praha 9 ne, chci to mít z Horních Počernic blízko, nikdy nevíte. :nevim: Zároveň se chci zeptat, máte některá zkušenost s veterinou na Parníku na Černém mostě? Tam mi zatím podle recenzí sedli nejvíc, ale dám na osobní zkušenosti :think: předem vám moc děkuju za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2789
17.3.21 07:12

My chodíme do AZ Vet u zastávky Praha Klánovice. Kvalita si myslím dobrá, cenu moc nemám s čím porovnat. Ale za akutní kastraci kočky (zánět dělohy) jsme včetně léků a všeho dali 2000,–, což mi přijde celkem ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2789
17.3.21 07:13

Je to na straně Újezda, před ordinaci jde parkovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.21 08:42
@czaky píše:
Je to na straně Újezda, před ordinaci jde parkovat.

Díky moc, na to jsem už i koukala, oni mají větší kliniku viď? Mně jede do Klánovic přímej bus, takže by to nebylo úplně špatný. :lol: @czaky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2789
17.3.21 11:43

Jj je to v rodinným domě, svůj operační sál, RTG… Výborné ordinační hodiny. Milí lékaři, za mě zkrátka ok :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.21 15:00
@czaky píše:
Jj je to v rodinným domě, svůj operační sál, RTG… Výborné ordinační hodiny. Milí lékaři, za mě zkrátka ok :palec:

Tak už tam jsem objednaná na pondělí, to byla rychlovka :D když to srovnám s veterinářem, kam jsme chodili s naší starší čubou tady v Počernicích, tak už jen po telefonu super přístup :palec: moc díky za tip :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat