Vhodné papuče velikost 35?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
UŽIVATELKA32
Závislačka 2842 příspěvků 43 inzerátů 09.02.17 10:45
vhodné papuče velikost 35?

Maminky, sháním přezůvky do školy, ovšem nic moc se mi nedaří sehnat. Nechci klasické papuče ani nazouváky, chtěla jsem něco takového, viz. obrázek, ale dělají se pouze do velikosti 33 ( nevím proč?! ) Máte nějaké tipy? Větší velikosti Befadu už jsou pouze celouzavřené a já bych chtěla nějaké " větrací ", tyto by byly ideální :(. Děkuji za reakce.

Reakce:
epsik
Echt Kelišová 8363 příspěvků 09.02.17 10:50
Petra Z
Hvězda diskuse 52305 příspěvků 09.02.17 10:51

@UŽIVATELKA32 já kupuju v lékárně zdravotní sandále…
na konci léta jsou i za dobrý ceny

UŽIVATELKA32
Závislačka 2842 příspěvků 43 inzerátů 09.02.17 10:54

@Petra Z no jo no, taky jsme je kdysi kupovali, mě se u těchto líbilo, že prostě jsou takové měkké…

Františka85
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 09.02.17 10:54

Nechci rýpat, jen žasnu, že dítě s nohou 35 ti bude nosit bačkory. Důstojnější by byly sportovní sandály.

UŽIVATELKA32
Závislačka 2842 příspěvků 43 inzerátů 09.02.17 10:57

@Františka85 tak jako u těch, co jsem dala na obrázek, mi nepřijde, že by se měl za něco stydět?!…je to druhák, právě že bych mu nikdy nekoupila klasické papuče, co má 80% procent dětí, nikdy jsem je nekupovala…

UŽIVATELKA32
Závislačka 2842 příspěvků 43 inzerátů 09.02.17 10:58

@epsik no, to není úplně od věci :think: děkuji za tip

epsik
Echt Kelišová 8363 příspěvků 09.02.17 12:00

@UŽIVATELKA32 Syn je v 1. třídě, má klasické papučky (ve. 34), ale po 14 dnech je má zničené (propocené) jak kdyby je nosil rok… takže jak z nich vyroste, vytáhnu loňské sandále, ty mu stejně do léta nevydrží, ať je dochodí. Určitě ve sportu najdete i jiné typy, co jsem dávala odkaz, tak kupuju dětem na léto.

UŽIVATELKA32
Závislačka 2842 příspěvků 43 inzerátů 09.02.17 13:11

@epsik ano, hledat sportovní sandále mne vůbec nenapadlo, díky za tip

Bajuska
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 09.02.17 17:29

Santé má nazouváky s páskem přes patu, do vel. 35

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >