Vhodné papuče velikost 35?

9.2.17 10:45

vhodné papuče velikost 35?

Maminky, sháním přezůvky do školy, ovšem nic moc se mi nedaří sehnat. Nechci klasické papuče ani nazouváky, chtěla jsem něco takového, viz. obrázek, ale dělají se pouze do velikosti 33 ( nevím proč?! ) Máte nějaké tipy? Větší velikosti Befadu už jsou pouze celouzavřené a já bych chtěla nějaké " větrací ", tyto by byly ideální :(. Děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

9194
9.2.17 10:50
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54546
9.2.17 10:51

@UŽIVATELKA32 já kupuju v lékárně zdravotní sandále…
na konci léta jsou i za dobrý ceny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.17 10:54

@Petra Z no jo no, taky jsme je kdysi kupovali, mě se u těchto líbilo, že prostě jsou takové měkké…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.17 10:54

Nechci rýpat, jen žasnu, že dítě s nohou 35 ti bude nosit bačkory. Důstojnější by byly sportovní sandály.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.17 10:57

@Františka85 tak jako u těch, co jsem dala na obrázek, mi nepřijde, že by se měl za něco stydět?!…je to druhák, právě že bych mu nikdy nekoupila klasické papuče, co má 80% procent dětí, nikdy jsem je nekupovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.17 10:58

@epsik no, to není úplně od věci :think: děkuji za tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9194
9.2.17 12:00

@UŽIVATELKA32 Syn je v 1. třídě, má klasické papučky (ve. 34), ale po 14 dnech je má zničené (propocené) jak kdyby je nosil rok… takže jak z nich vyroste, vytáhnu loňské sandále, ty mu stejně do léta nevydrží, ať je dochodí. Určitě ve sportu najdete i jiné typy, co jsem dávala odkaz, tak kupuju dětem na léto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.17 13:11

@epsik ano, hledat sportovní sandále mne vůbec nenapadlo, díky za tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
9.2.17 17:29

Santé má nazouváky s páskem přes patu, do vel. 35

• Nahlásit