Videochůvička - zbytečnost?

91
5.9.21 22:04

Videochůvička - zbytečnost?

Dobrý den, máte zkušenosti s videochůvičkou? Využíváte? Já myslím, že je to fajn věc, máme kočku a vždy mám strach, aby neskočila do postýlky když dávám mimčo spát do ložnice… Zároveň tam nechci zavírat dveře, neslyšela bych ji. Manžel si myslí, že je to zbytečnost, že by stačila obyčejná. To zas přijde zbytečné mně, protože bych na malou stejně neviděla….. takhle pořád lítám kontrolovat, jestli je malá v pohodě. Sice máme monitor dechu, ale přece jen nejsem klidná když na ni nevidím….
děkuji za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
514
5.9.21 22:06

Pokud budeš klidná s videochůvou, tak to zbytečnost není 😊 taky si ji pořídím, až bude malý venku 🤰🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
5.9.21 22:07

Prvni jsem si to taky myslela. Ale nakonec jsme poridili ne video chuvicku ale kamerku. Jsem rada ze mam malou pod dozorem a vidim, co se tam deje :nevim: navic mit kocka pristup k postylce, nevaham ani chvili…prece jenom jedna baba povidala, ze kocka lehla diteti na hlavu a tim ho udusila…muze to byt pravda, ale nemusi, kazdopadne ja mela z toho strach…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
5.9.21 22:22

V baráku super věc. V bytě si myslím, že až tak nutná není.
My využívali tehdy, když malý spal v pokojíčku a my byli na zahradě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
5.9.21 22:39

Mám a super věc. Pořídili jsme s dobíjecí baterií i v kamerce. Jezdíme k rodičům do DE, dlouhá cesta, takže delší pobyt. Mají schody víceméně jen s okrasným zábradlím (chápej skoro žádným). Dávali jsme tam, abychom viděli, jestli jde syn z pokoje. Je už větší a v zavřené postýlce nechce spát, ale když potřebuje na záchod, je zvyklý, že jde sám. Tam se nám osvědčila nejvíce. Doma taky využívám, fajn je teploměr a vidím, jestli náhodou se tam vzájemně nebudí. Stihnu vzít z pokoje jednoho, než vzbudí druhého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
5.9.21 22:47
@Mischae píše:
Dobrý den, máte zkušenosti s videochůvičkou? Využíváte? Já myslím, že je to fajn věc, máme kočku a vždy mám strach, aby neskočila do postýlky když dávám mimčo spát do ložnice… Zároveň tam nechci zavírat dveře, neslyšela bych ji. Manžel si myslí, že je to zbytečnost, že by stačila obyčejná. To zas přijde zbytečné mně, protože bych na malou stejně neviděla….. takhle pořád lítám kontrolovat, jestli je malá v pohodě. Sice máme monitor dechu, ale přece jen nejsem klidná když na ni nevidím….
děkuji za názory

No když máte chůvičku tak můžete klidně zavřít dveře kvůli kočce ne? V chuvicce uslyšíte když bude dítě brečet..já měla obyčejnou a to bydlíme na baráku, kdy dítě spalo v patře a my koukali v obýváku v přízemí na televizi. Měla jsem i monitor dechu a myslím si že je to bezpečné až až..nepotřebovala jsem dítě ještě co chvíli okukovat, zda leží tak jak já si přeju nebo já nevím proč si lidi pořizují video chůvičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
5.9.21 22:51

Chuvicku urcite. U prvního dítěte jsem měla jen na zvuk a kolikrát jsem myslela, že je vzhůru tak jsem tam sla a bylo to jen ze spani. U druhyho jsem si pořídila video a super. Mrknu a vidím co dítě dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19879
6.9.21 01:35

Skvělá věc a to jsem využila asi dvakrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2875
6.9.21 07:43

Chuvicku ne, jako zbytečnost mi to přijde, měla jsem pro to nejmenší ležící miminko pojizdnou postýlku a vozila si ho všude po domě s sebou. Když jsem šla na zahradu, dala jsem si ho do kočárku. Teď když už je větší a pohyblivý, umí se odkryt atd., nechávám ho spát přes den samotného v pokoji nebo v kočárku přede dveřmi a dobrý. Ozve se a přijdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23050
6.9.21 08:04

Každého věc a možnosti jsou teď jiné. Ja měla klasickou a jen když malá spala venku v kočárku nebo spala doma a sla jsem na zahradu nebo jsme někde byly a spala tam, kde bych ji neslyšela.
Do ložnice jsem zavírala, aby tam kočka nemohla a ja mohla uklízet vařit a tak a ji nerusila.
Chápu tvé obavy, bude to, jak jsem pochopila, první dítě. Časem se to podda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4472
6.9.21 08:11

Mě by kamera znervoznovala, koupila bych jen chuvicku bez kamery a zavrela dvere, at tam nemuze kocka. Ale ja nejsem ty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2118
6.9.21 08:19

Máme „kameru“ napojenou na telefon, cenově je to jen o tisícovku dražší, než ty klasický vysílačky (pokud je chce člověk kvalitní) takže to není zas až takový rozdíl.
Akorát teda, když tam bude chůvička, můžeš mít klidně zavřený dveře a neřešit kočku, vymýšlíte to zbytečně složitě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat