Videochůvičky názor

76
15.4.21 16:33

Videochůvičky názor

Ahoj holky,
Máte prosím zkušenosti s těmito 2 chůvičkami?
Nevím pro kterou se rozhodnout. Byla jsem rozhodnuta pro Philips ale tyto mi přijdou dost stejné a ta cena Nanny je poloviční, tak si říkám zda je taky kvalitní, že by stačila.
Chci chůvičku s videem, velkým dosahem.
1. Truelife nannycam h32
2. Philips Avent SCD841

Prosím o názory těchto dvou, jiné už rozebírat nechci, už teď jsem nad výběrem strávila spoustu času. A názor, že chůvička je zbytečnost taky nechci číst, hodně cestujeme, bydlíme v bytovce a chuvicku určitě upotrebime.
Dekujuuu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8100
15.4.21 16:45

Máme trulife. Nevím jestli přesně ten typ, ale moc velký dosah nemá. Přenos zvuku nic moc. Když máme vedle i klasickou Avent tak v té dítě už dávno slyším a ta video se zapne až s pěkným zpožděním. Ale zase obraz docela dobry, ušetřila mě litani po schodech abych se podívala jestli to bylo ze spaní, nebo je dítě vzhůru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
15.4.21 16:51

Mám truelife a spokojenost. U našich dosáhne z patra na zahradu a u nás doma přes cestu k sousedům.
Fakt je, že má zpoždění na vox režim, ale ne velký - občas ho slyším řvát dřív, než se rozsvítí, ale citlivost je zas fajn. Rozsvítí se i na spadlý dudlík. :) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
16.4.21 14:51

@smvladenka Mame Trulife, ale bohuzel nemam s cim porovnavat :mrgreen: Nam staci. Vybiral ji manzel, predtim progooglil internet krizem-krazem a zvitezila tato. Za mne ma trochu blbe tvrde kabliky, jeden nam po roce pouzivani chvili delal problem, kvuli nemu pipal vysilac (u ditete), ze neni nabity ani propojeny. To bylo pro zlost. Ale stacilo vymenit kablik a zase funguje (uz 3 roky). Co se tyce dosahu, hodnoceni necham na jinych, bydlime v byte, nam to bohate staci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat