Vladimír Janeček Pardubice a Hradec Králové

Anonymní
18.2.15 11:20

Vladimír Janeček Pce a HK

Zdravím, mám na Vás otázku nemáte tu některá z Pce nebo z HK zkušenost s dr Vladimírem Janečkem ohledně liposukce břicha? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.2.15 11:38

Zkušenost mám výbornou, potřebuješ něco konkrétního?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 13:42

Zjišťuji co nejvíc informací ohledně liposukce břicha. A koukala jsem, že má super cenu a je tady v okolí

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 14:05

Já si myslím, že i přes nízkou cenu je jeden z nejlepších, koho jsem si mohla vybrat. Nepouštěl by se do ničeho, o čem by nebyl stoprocentně přesvědčený, že nedopadne dobře. Dokonce mi i při jedné z dalších návštěv doopravil zcela zdarma něco, co se mu nezdálo a já to přitom ani nezporozovala.
Jinak to tam probíhá asi standartně jako při tumescentní liposukci, nejdřív konzultace, potom napouštění, působení umrtvení a potom nejkratší fáze odsávání a navlečení do prádla. Celkem tak necelé 4 hodiny. Určitě si zajistit odvoz. Prádlo prodává za běžné ceny v černé a tělové.
Jinak mě už nic zásadního nenapadá.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 14:12

A ty jsi měla liposukci břicha? Kolik to všechno stálo a bral trošku i boky? Jak to probíhalo po zákroku? Byla jsi v HK nebo v Pce? Zvládnu se pak normálně postarat o malý dítě? :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 14:19

Jj břicha a i jiné. ;) V Pardubicích dělá jen v celkové anestezii v nemocnici, ale v HK by měl mít kliniku, kde dělá v lokální anestezii. Byla jsem u něho, když si tu kliniku ještě budoval, takže už to je delší dobu a cena se určitě taky změnila, ale má to na svých stránkách kolik co stojí a i kdy jsou volné termíny, nebo to tenkrát tak měl. V lokále většinou dělá jenom jednu oblast, břicho je dost veliké, mně přitom i doopravoval jednu nohu, ale to byl kousíček, břicho a boky by dělal asi jen v celkové a nebo na dvakrát v lokále :think:
Já myslím, že se dá v pohodě potom obstarat vše jako obvykle.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 14:20

Já potřebuju hlavně to spodní břicho, tak co jsem tak četla to by mohlo jít v lokální, Všude i čtu, že je lepší než celková. No, tak to asi nějak zkusím. I když z toho mám strašnou hrůzu :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 14:28

Jo to určitě jde v lokále, celková by byla zbytečná na takovou malou oblast. Já se vždy zase strašně těšila a výsledek super, jen to prádlo na šest neděl je takové nepříjemné, ale dokud ještě není teplo, tak se to dá přežít.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 14:31

Právě, že bych to asi chtěla zkusit stihnout dřív než bude teplo. Ale je to stejně divná představa být v tom ´formovači´takovou dobu. Už jsem mu napsala jestli jde i jen nezávazná konzultace, tak uvidím :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 14:35

Určitě jde jen konzulatce, to bylo myslím také placené. Termín bývaly hodně probrané, jak byla zima, já byla vždy koncem jara.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 14:44

A kolik stála když jste tam byla? Nevím kdy dostanu odpověď, tak je pro zvědavost.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 14:54

Já už si to přesně nepamatuju, ale něco kolem devíti tisíc břicho a teď jsem koukala, že už má za 11500 a výš. Však tady má svoje stránky http://www.liposukce.cz/.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 15:28

Stránky jsem našla, ale nějak nevidím cenu za konzultaci

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 20:34

Cenu za konzultaci si už nepamatuju, ale tak běžně se pohybují u jiných klinik kolem 500Kč, což bych tipovala, že u Dr. Janečka bude levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.2.15 21:34

Tak prý v HK je zadarmo a v Pce stojí 250 kč

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama