Vlasy - S.O.S

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
121
16.1.22 21:37

Vlasy - S.O.S

Zdravím dámy a maminky :)
Potřebuji poradit. Jsem rok a půl po porodu a vlasy jsou už v dost šíleném stavu. Jemňoučké a roztřepené. Ještě chvíli a budu plešatá. 8o zaměřila jsem se teď i na zdravou životosprávu, ale chtěla bych to samozřejmě něčím podpořit. Máte některá zkušenost s Venirou kapslemi nebo tím kolagenem? Dál jsem koukala i na přípravky přímo na vlasy a kladné recenze mají ampule Placenta active. Doporučíte někdo nějaký šampon a kondicionér nebo masku, co by podpořil růst vlasů a vrátil vlasům život? A co vám opravdu pomohlo :srdce:
PS: Milvu ani Tiande prosím ne, ty mi vlasy ještě víc vysušily :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20313
16.1.22 21:47

No především zajdi někam na ostřhání. Dost to pomůže - začnou pak společně odrůstat i nové vlasy.

To je to na co čekáš, až narostou nové vlasy a teda chceš mít zdravou pokožku, ne moc stresových hormonů v krvi a dostatek minerálů by vlasy rostly. To je tak nějak všechno - zázračné vodičky úplně nezaberou.

A z přípravků zkus vlasové hnojivo.

Na mytí používej něco co nejlehčího, bez SLS a silikonů, maximálně nějaké kyselé vlasové tonikum s kofenem - kyselé kvůli zdraví pokožky, kofein jako jedna z mála věcí, co přeci jen trošku pomáhá stimulovat kořínky vlasů.

alpecin, nebo třeba plantur 39 ale stejně bude když zaleješ horkým octem zelený čaj, necháš to vylouhovat a pak do toho rozpustíš tak 1 tabletu acylpirinu na 1 deci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
16.1.22 22:00

Mám zkušenost s Venirou- vyhozené peníze. Doplňky stravy pomůžou tam, kde je podstata problému ve špatné výživě. Po porodu je to způsobeno hormony. S vlasy po porodu to u mě taky není slavné, řeším to zastřiháváním konečků, nebarvím, tepelné úpravy jsem omezila na minimum. Šampon používám obyčejný z DM, je bez silikonů. Dříve jsem zkoušela drahé šampony z kadeřnictví a bylo to bez efektu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42198
16.1.22 22:05

Vitamíny z DM, mají tam i alverde kofeinovy šampon. Ostříhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16058
16.1.22 22:16

Zkus šampon od Havlíka 10 bylin a k tomu vlasové tonikum. Sestra měla vlasy v dost špatném stavu kvůli zdravotním problémům, ne teda po porodu. Po tomhle má vlasy krásné a podrůstají jí nové. Ale efekt je vidět až po pár měsících. Nemůžeš čekat okamžité zázraky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.2.22 08:31

@Simuška123 Ahojky :) Mám dvě děti, tak vím, o čem mluvíš :D Mám..hodně jemné vlasy a po porodu jsem myslela, že si budu muset kouoit paruku. Hrůza, jak to začalo padat zkoušela jsem levné přípravky, drahé přípravky, lepší a zdravější stravou a nic. Až asi před 14 dny jsem natrefila náhodou na youtube video, kde paní, která je doktorkou, propaguje různé esencialní oleje, které se dávají i do difúzérů… Mluvila tam mimo jiné o tea tree oleji, co všechno umí a že stačí pár kapek do běžného šampónu. Prostě, co Ti vyhovuje. :D Já už to používám cca 14 dní a je to zázrak. Podotýkám, že jím všechno, žádná dieta a už po 14 dnech změna jako blázen. Žadné chomáče vlasů. Při mytí mi max teď vypadne kolem 10 vlasů, někdy ani to ne :D Vlasy mám nadýchané, lesklé, nepadají a rostou. Nekoupila jsem tu značku, co propaguje ta paní, páč jeden ten olej stojí kole 600Kč, takže jsem si v lékarně koupila 100% čistý olej zn. Dr. Müller Pharma, a je to 30 ml. Stálo to necelých 400Kč. Kolegyně v práci si koupila nějaký od Dr. Maxe. V podstatě je jedno, jaký koupíš. Musí byt ale 100%tní. Kolegyně má na pokožce hlavy ekzém a furt jí svědila hlava a po jednom umytí říkala, ze je to fakt zázrak. Ekzém mizí a hlava nesvědí. Vlasy má úplně jiné, než když si je běžně myla svým šampónem..takže já i moje kolegyně od teď už doma jenom tea tree olej. Ono v podstatě za málo peněz hodně muziky😉 Kdybych toto věděla už před léty, tak mám háro, které jsem nikdy předtím neměla😁 Jo a je dobré si ho nakapat i do pleťového a tělového krému. Je antibakteriální, takže opravdu bomba😉 Tak zkus vyzkoušet a pak napiš, jaké s ním máš zkusenosti😉 Držím pěsti✊Milka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.3.22 16:36

Mně celkem pomohl regenerační šampon, vlasy začaly míň padat a rostly nové, postupně mi zarostly i kouty :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat