Voucher OmniGeo - využil někdo?

9549
13.7.12 13:03

Voucher OmniGeo - využil někdo?

Zajímalo by mě, zda někdo z vás využil voucher na 7 noclehů v hotelu OmniGeo? Zajímá mě to proot, že mi přišla nabídka zúčastnit se výzkumu a za něj obdržím voucher na tuto službu. Podmínkou je zaplatit 299,– za doručení a ostatní náklady. Seznam hotelů se mi docela zamlouvá, určitě bych ho využila, jen nikde nevidím, odkdy dokdy je platný, at to neodkliknu a přijde mi, že ho musím využít během týdne :roll: Nevím nevím, zda to risknout nebo se na to vykašlat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1423
13.7.12 14:15

Firmu neznám, ale google „vyplivl“ např. toto:
http://www.rodina.cz/…vep_tree.asp?…

za mě tedy nebrat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
13.7.12 14:45
@janina1974 píše:
Firmu neznám, ale google „vyplivl“ např. toto:
http://www.rodina.cz/…vep_tree.asp?…za mě tedy nebrat…

Díky mockrát!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
21.7.12 13:59

My to využili. Byli jsem v Beskydech, byli jsem spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
gerlona
12.9.12 08:19

Voucher Omnigeo

Rozhodně nebrat. Já to udělala a pak v databázi hotelů zjistila, že jsou předražené. Pokud se kouknete na internetové stránky jednotlivých ubytování, tak zjistíte, že zaplatíte skoro vše formou doplatku za polopenzi. Voucher jsem vrátila, ale poštu si firma nevyzvedává, takže se mi vrátil zpět, přišla jsem o 299 Kč + poštovné za doporučený dopis. Také je zajímavé, že nikde na svých stránkách, ani jinde neuvádějí IČO pod kterým podnikají, a v aresu nejdou dohledat, na e-mail mi neodpověděli a na telefonu je jenom záznamník. Přijde mi to jako velký podvod.

• Nahlásit
  • Citovat
danoba(zav)azet.sk
25.9.12 19:28

kdyz ty vouchery nechcete, poslete mi je :-)

@gerlona píše:
Rozhodně nebrat. Já to udělala a pak v databázi hotelů zjistila, že jsou předražené. Pokud se kouknete na internetové stránky jednotlivých ubytování, tak zjistíte, že zaplatíte skoro vše formou doplatku za polopenzi. Voucher jsem vrátila, ale poštu si firma nevyzvedává, takže se mi vrátil zpět, přišla jsem o 299 Kč + poštovné za doporučený dopis. Také je zajímavé, že nikde na svých stránkách, ani jinde neuvádějí IČO pod kterým podnikají, a v aresu nejdou dohledat, na e-mail mi neodpověděli a na telefonu je jenom záznamník. Přijde mi to jako velký podvod.

jestli ten voucher nechces vyuzit, mohla bys mi ho zaslat mailem?

• Nahlásit
  • Citovat
renat2
25.9.12 19:33

@Iffka

Já přesně nevím, zda to je teda stejná firma, ale jeden takový voucher jsem využila pro rodiče, poslali jsme je na dovču do Jeseníků.
Ubytování opravdu neplatili, dopláceli si jen stravné.
Je to už ale 5-6 let…a fakt netuším, zda to byla tato firma…ale na podobné bázi to bylo.

:nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
Manzoku
27.11.12 12:08

Podvod

Čaute. Je to naisto podvod. Stačí trochu popátrať a zistíte že si treba zakúpiť stravu dopredu u nich a tá je predražená tak že v podstate v konečnom dôsledku v rátane nej samotnej platíte aj samotný pobyt. Apropo prispievatelia ktorý píšu že to využili a páčilo sa im sú poväčšine zamestnanci daných hotelov a zariadení. Toť vsio. Nenaleťte.

• Nahlásit
  • Citovat
ki33ki
29.12.12 11:49

správa

Ja som si objednal poukaz, ale ako tu čítam, tak ho ani nepreberiem.Ako tu čítam, tak nikto nebol pokojný a vyšlo ho to drahu.

• Nahlásit
  • Citovat
Buňo
4.2.13 07:33

Ani náhodou

@ki33ki píše:
Ja som si objednal poukaz, ale ako tu čítam, tak ho ani nepreberiem.Ako tu čítam, tak nikto nebol pokojný a vyšlo ho to drahu.

Přišel kolegovi voucher, s vizí toho, že již nebude nic platit se jal objednat pokoj, ale ouha. Ceny pro tento případ byly 1,33 dražší, než klasický hotel. Kupř.: 1 nocleh včetně polopenze stál obyčejně 638.- a s voucherem přišel na 848,–
A v tpmto duchu Polská firma podniká. NEVĚŘTE POLÁKŮM, JSOU TO ŠMELINÁŘI JIŽ OD NAROZENÍ!!! Viz kauzy, které hýbou potravinářským světem.

• Nahlásit
  • Citovat
psychouska007
2.5.13 22:29

Právě mi dorazil a jsem trošku v šoku z toho, co tady čtu o tom, že jsou to podvodníci…na druhou stranu, nikdo netvrdil, že pobyt je zdarma, ale pouze že ubytování je zdarma…to, že si musíte zaplatit stravování je napsáno v závazných pravidlech, která mají uvedená i na svých stránkách, takže těžko říct, zda jsou to opravdu podvodníci nebo si prostě jen lidé přečetli zdarma a dál už se nedívali…za mě asi tak

• Nahlásit
  • Citovat
psychouska007
2.5.13 22:36

Navíc se taxa za stravování pohybuje co jsem se zatím dívala asi od 400-800 kč, což kolem toho pětikila mi to za den nepřijde zas až tak moc

• Nahlásit
  • Citovat
bublina0
5.5.13 23:00

Komukoliv, kdo by měl o tento voucher zájem, můžu nabídnout…měla jsem jet s přítelem na dovolenou, ale bohužel máme teď velmi komplikované období s malým množstvím peněz, takže se nikam nedostaneme :-(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama