Vřed v třísle v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slunicko23
Stálice 62 příspěvků 1 inzerát 30.03.18 09:39
Vřed v třísle v těhotenství

Ahoj holky j se. ve 23tt a je to už 3den co se mi v třísle dole udělal vřed velikostí golfového míčku…bolí to jak prase nemůžu sedět chodit…chci si zajít na chiru ale někdo mi rikal ze to neumrtvuji ze to prostě riznou. pojedu do benešova na chiru.. máte holky některá stejnou zkušenost a ještě vám to normálně umrtvili v bene na chiru i když jste byli tehu?

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2863 příspěvků 30.03.18 09:51

Nevím jaká anestetika používají, ale třeba zubař mi i v těhotenství lokálku normálně píchá, ale když jsem měla vykloubené rameno, tak se ho nejdřív snažili nahodit bez oblbováku, po hodině to vzdali a dali mi nějakou slabou kapačku s tím, že kdyby to nepomohlo, tak půjdu pod celkovou a tři dny si poležím na gynekologickém na sledování. Naštěstí kapačka zabrala. Jinak píchnutí a vyčištění vředu je minimálně bolestivé, jednu dobu se mi pořád dělal v podpaží (kvůli špatné kostici podprdy) poprvé jsem jela na chirurgii, pak jsem si to sama otevírala vydezinfikovaným špendlíkem.

Marcepan
Závislačka 2527 příspěvků 30.03.18 10:00

@Slunicko23 já jsem trochu odvazlivec, a normálně bych to propichla a nechala odtect, mazala to tee tree olejíčkem. Občas když cítím ze se mi vridek dělá, tak i přes bolest ho vymacknu. Dřív jsem na to hodně trpěla a nějakou chvíli bych se tam neholila

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32272 příspěvků 30.03.18 10:21

Já měla něco podobného, dělalo se mi to opakovaně. Na chíře ni to dr říznul, poprvé s umrtvením, ale věř že to umrtvení bolí víc než bez něj, protože vlastně tu látku píchá do toho zánětu a stejně to moc neučinkuje. Jak sám řekl, zánět se vlastně umrtvit nedá. Příště už bez umrtvení a bylo to lepší. Jak to otevře tak se ti uleví a hlavně to je rychlé. S umrtvením to bolí a ještě čekáš nějakou dobu než to trochu zabere. Určitě nečekej, že to s umrtvením nebudeš cítit a nebude to bolet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama