Vš sociální práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
kumilek
Nováček 5 příspěvků 25.03.18 23:57
Vš sociální práce

Studuje tu někdo v Olomouci Caritas, nebo se chystá? Měla bych pár otázek… ????

Reakce:
 
3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 26.03.18 01:55

Ja se pripravuji na socialni praci na fakultu… Caritas je to stejne?

 
kumilek
Nováček 5 příspěvků 10.04.18 13:04

No ty jdeš asi na FF ale já to prošvihla, tak si dávám přihlášku na CMTf, ta je spojena s Caritaskou. Souběžně Bc a dis. Mám y toho docela strach, vůbec nevím, do čeho jdu. :nevim: :zed:

 
3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 10.04.18 23:44

@kumilek aha… no, jdu na FF

 
3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 10.04.18 23:45
@3HE píše:
@kumilek aha… no, jdu na FF

„JDU“ je špatné slovo… po tom, co se snažím připravit na přijímačky mám dojem, že je pro mne nereálné se tam dostat.. :oops: :lol:

 
3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 10.04.18 23:47

@kumilek no, držím palce

 
kumilek
Nováček 5 příspěvků 11.04.18 09:27

Taky držím palce, nebo podej přihlášku ještě na tu Caritas, tam by měl být jen pohovor. Ty přijímačky bych nejspíš nedala, když jsem viděla otázky z toho oborového testu, tak mi spadla brada. Asi bych nevěděla ani jednu :lol: ale určitě to zvládneš, když se na to připravuje školy. :palec:

 
3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 11.04.18 11:13

@kumilek a jaký je systém studia u Caritas - chci jen dálkové - nevíš, jak často se tam jezdí? mám malé děti… u UPOLu vím, jak to chodí a do čeho jdu. Na Caritas - to je také bakalář?

na zkoušky si právě moc nevěřím… dělala jsem si zkušební test a z 50otázek jsem odpověděla 15. Na úspěch potřebuji 35 minimálně.

 
kumilek
Nováček 5 příspěvků 11.04.18 20:15

Musíš se přihlásit na Caritas kde souběžně budeš dělat i Upol- podává dvě přihlášky a děláš souběžně DiS. a Bc. Ale hodiny a zkoušky jsou pouze jedny. Bývá to jednou za měsíc pátek a sobota. A za tři roky se obhajují dvě závěrečné práce DiS i Bc. Takže můžeš získat dva tituly. Praxe by mělo být 80hodin za rok. Mám to stejně, mám dvě děti a na cestě třetí. Takže bojuju s časem, ale všechno jde, když se chce. Všechny informace mám z netu, však si to najdi. Já ještě ani nepodala přihlášku, mám ji jen vytisknout, ale asi do toho půjdu. Kdybys šla se mnou, budu ráda, alespon někdo o kom vím. ???? :lol:

 
3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 11.04.18 22:17

@kumilek moc tomu nerozumím… hledat si nic nebudu… nechám si jen ten UPOL :lol:

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 11:48
@kumilek píše:
Musíš se přihlásit na Caritas kde souběžně budeš dělat i Upol- podává dvě přihlášky a děláš souběžně DiS. a Bc. Ale hodiny a zkoušky jsou pouze jedny. Bývá to jednou za měsíc pátek a sobota. A za tři roky se obhajují dvě závěrečné práce DiS i Bc. Takže můžeš získat dva tituly. Praxe by mělo být 80hodin za rok. Mám to stejně, mám dvě děti a na cestě třetí. Takže bojuju s časem, ale všechno jde, když se chce. Všechny informace mám z netu, však si to najdi. Já ještě ani nepodala přihlášku, mám ji jen vytisknout, ale asi do toho půjdu. Kdybys šla se mnou, budu ráda, alespon někdo o kom vím. ???? :lol:

Zlato, to si teda maluješ. Na CMTF je o hodně složitější, spousta lidí přešlo k nám. Učení je dvakrát tolik a Dis je ti naprosto k ničemu, když máš BC. Kdo je na fildě na soc.prac a má srovnání, tak říká, jak je caritaska strašně náročná, nejde srovnat. Když se na caritasce ptám lidí, proč tam šli / z těch co znám/, tak je to o tom, že CMTF na každého, když vyhledává studium, vyjede dřív, je to známější. Mám kamarádku a ta je zralá už na antidepresiva, hodně váhala nad přechodem, ale pak se jí nechtělo pustit dodělaný rok. Má dvakrát tolik předmětu za semestr, než já. No hodně štěstí přeji.

 
kumilek
Nováček 5 příspěvků 04.05.18 13:05
@Anonymní píše:
Zlato, to si teda maluješ. Na CMTF je o hodně složitější, spousta lidí přešlo k nám. Učení je dvakrát tolik a Dis je ti naprosto k ničemu, když máš BC. Kdo je na fildě na soc.prac a má srovnání, tak říká, jak je caritaska strašně náročná, nejde srovnat. Když se na caritasce ptám lidí, proč tam šli / z těch co znám/, tak je to o tom, že CMTF na každého, když vyhledává studium, vyjede dřív, je to známější. Mám kamarádku a ta je zralá už na antidepresiva, hodně váhala nad přechodem, ale pak se jí nechtělo pustit dodělaný rok. Má dvakrát tolik předmětu za semestr, než já. No hodně štěstí přeji.
:D to já si to nemaluju, to jsem přečetla na webu. Že se z toho poseru, to vím. :lol: Ale prosvítá jsem přihlášku, tak jsem to zkusila alespoň tam. Uvidíme. Když to nepůjde, tak to kašlu. Čekám 3 dítě, loni jsem odmaturovala a připadám si na mateřské taková zbytečná a nevyužitá. Ale když to bude tak, že bych se z toho měla poslat, tak to vzdám, nejsem sebevrah. :lol: :nevim: :D
 
3HE
Generální žvanilka 21903 příspěvků 05.05.18 16:14
@Anonymní píše:
Zlato, to si teda maluješ. Na CMTF je o hodně složitější, spousta lidí přešlo k nám. Učení je dvakrát tolik a Dis je ti naprosto k ničemu, když máš BC. Kdo je na fildě na soc.prac a má srovnání, tak říká, jak je caritaska strašně náročná, nejde srovnat. Když se na caritasce ptám lidí, proč tam šli / z těch co znám/, tak je to o tom, že CMTF na každého, když vyhledává studium, vyjede dřív, je to známější. Mám kamarádku a ta je zralá už na antidepresiva, hodně váhala nad přechodem, ale pak se jí nechtělo pustit dodělaný rok. Má dvakrát tolik předmětu za semestr, než já. No hodně štěstí přeji.

Ahoj ANONYMNÍ…

no, příprava na přijímačky je šílená… těch 70% je 35 otázek z 50. Zkoušela jsem ty testy, které jsou přístupné na upolu a věděla jsem 20odpovědí. A když si představím, že v testech budou jiné otázky, tak pochybuji, že mám šanci… Doufám, že jsou na tom jiné podobně špatně :mrgreen:

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 19:35
@3HE píše:
Ahoj ANONYMNÍ…no, příprava na přijímačky je šílená… těch 70% je 35 otázek z 50. Zkoušela jsem ty testy, které jsou přístupné na upolu a věděla jsem 20odpovědí. A když si představím, že v testech budou jiné otázky, tak pochybuji, že mám šanci… Doufám, že jsou na tom jiné podobně špatně :mrgreen:

Tady máš ještě jednu adeptku k příjímačkám http://www.emimino.cz/…acky-315647/ :kytka:
To dáš.

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >