Vš sociální práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kumilek
Nováček 5 příspěvků 25.03.18 23:57
Vš sociální práce

Studuje tu někdo v Olomouci Caritas, nebo se chystá? Měla bych pár otázek… ????

Reklama

Reakce:

3HE
Generální žvanilka 21574 příspěvků 26.03.18 01:55

Ja se pripravuji na socialni praci na fakultu… Caritas je to stejne?

kumilek
Nováček 5 příspěvků 10.04.18 13:04

No ty jdeš asi na FF ale já to prošvihla, tak si dávám přihlášku na CMTf, ta je spojena s Caritaskou. Souběžně Bc a dis. Mám y toho docela strach, vůbec nevím, do čeho jdu. :nevim: :zed:

3HE
Generální žvanilka 21574 příspěvků 10.04.18 23:44

@kumilek aha… no, jdu na FF

3HE
Generální žvanilka 21574 příspěvků 10.04.18 23:45
@3HE píše:
@kumilek aha… no, jdu na FF

„JDU“ je špatné slovo… po tom, co se snažím připravit na přijímačky mám dojem, že je pro mne nereálné se tam dostat.. :oops: :lol:

3HE
Generální žvanilka 21574 příspěvků 10.04.18 23:47

@kumilek no, držím palce

kumilek
Nováček 5 příspěvků 11.04.18 09:27

Taky držím palce, nebo podej přihlášku ještě na tu Caritas, tam by měl být jen pohovor. Ty přijímačky bych nejspíš nedala, když jsem viděla otázky z toho oborového testu, tak mi spadla brada. Asi bych nevěděla ani jednu :lol: ale určitě to zvládneš, když se na to připravuje školy. :palec:

3HE
Generální žvanilka 21574 příspěvků 11.04.18 11:13

@kumilek a jaký je systém studia u Caritas - chci jen dálkové - nevíš, jak často se tam jezdí? mám malé děti… u UPOLu vím, jak to chodí a do čeho jdu. Na Caritas - to je také bakalář?

na zkoušky si právě moc nevěřím… dělala jsem si zkušební test a z 50otázek jsem odpověděla 15. Na úspěch potřebuji 35 minimálně.

kumilek
Nováček 5 příspěvků 11.04.18 20:15

Musíš se přihlásit na Caritas kde souběžně budeš dělat i Upol- podává dvě přihlášky a děláš souběžně DiS. a Bc. Ale hodiny a zkoušky jsou pouze jedny. Bývá to jednou za měsíc pátek a sobota. A za tři roky se obhajují dvě závěrečné práce DiS i Bc. Takže můžeš získat dva tituly. Praxe by mělo být 80hodin za rok. Mám to stejně, mám dvě děti a na cestě třetí. Takže bojuju s časem, ale všechno jde, když se chce. Všechny informace mám z netu, však si to najdi. Já ještě ani nepodala přihlášku, mám ji jen vytisknout, ale asi do toho půjdu. Kdybys šla se mnou, budu ráda, alespon někdo o kom vím. ???? :lol:

3HE
Generální žvanilka 21574 příspěvků 11.04.18 22:17

@kumilek moc tomu nerozumím… hledat si nic nebudu… nechám si jen ten UPOL :lol:

Anonymní  04.05.18 11:48
@kumilek píše:
Musíš se přihlásit na Caritas kde souběžně budeš dělat i Upol- podává dvě přihlášky a děláš souběžně DiS. a Bc. Ale hodiny a zkoušky jsou pouze jedny. Bývá to jednou za měsíc pátek a sobota. A za tři roky se obhajují dvě závěrečné práce DiS i Bc. Takže můžeš získat dva tituly. Praxe by mělo být 80hodin za rok. Mám to stejně, mám dvě děti a na cestě třetí. Takže bojuju s časem, ale všechno jde, když se chce. Všechny informace mám z netu, však si to najdi. Já ještě ani nepodala přihlášku, mám ji jen vytisknout, ale asi do toho půjdu. Kdybys šla se mnou, budu ráda, alespon někdo o kom vím. ???? :lol:

Zlato, to si teda maluješ. Na CMTF je o hodně složitější, spousta lidí přešlo k nám. Učení je dvakrát tolik a Dis je ti naprosto k ničemu, když máš BC. Kdo je na fildě na soc.prac a má srovnání, tak říká, jak je caritaska strašně náročná, nejde srovnat. Když se na caritasce ptám lidí, proč tam šli / z těch co znám/, tak je to o tom, že CMTF na každého, když vyhledává studium, vyjede dřív, je to známější. Mám kamarádku a ta je zralá už na antidepresiva, hodně váhala nad přechodem, ale pak se jí nechtělo pustit dodělaný rok. Má dvakrát tolik předmětu za semestr, než já. No hodně štěstí přeji.

kumilek
Nováček 5 příspěvků 04.05.18 13:05
@Anonymní píše:
Zlato, to si teda maluješ. Na CMTF je o hodně složitější, spousta lidí přešlo k nám. Učení je dvakrát tolik a Dis je ti naprosto k ničemu, když máš BC. Kdo je na fildě na soc.prac a má srovnání, tak říká, jak je caritaska strašně náročná, nejde srovnat. Když se na caritasce ptám lidí, proč tam šli / z těch co znám/, tak je to o tom, že CMTF na každého, když vyhledává studium, vyjede dřív, je to známější. Mám kamarádku a ta je zralá už na antidepresiva, hodně váhala nad přechodem, ale pak se jí nechtělo pustit dodělaný rok. Má dvakrát tolik předmětu za semestr, než já. No hodně štěstí přeji.
:D to já si to nemaluju, to jsem přečetla na webu. Že se z toho poseru, to vím. :lol: Ale prosvítá jsem přihlášku, tak jsem to zkusila alespoň tam. Uvidíme. Když to nepůjde, tak to kašlu. Čekám 3 dítě, loni jsem odmaturovala a připadám si na mateřské taková zbytečná a nevyužitá. Ale když to bude tak, že bych se z toho měla poslat, tak to vzdám, nejsem sebevrah. :lol: :nevim: :D

3HE
Generální žvanilka 21574 příspěvků 05.05.18 16:14
@Anonymní píše:
Zlato, to si teda maluješ. Na CMTF je o hodně složitější, spousta lidí přešlo k nám. Učení je dvakrát tolik a Dis je ti naprosto k ničemu, když máš BC. Kdo je na fildě na soc.prac a má srovnání, tak říká, jak je caritaska strašně náročná, nejde srovnat. Když se na caritasce ptám lidí, proč tam šli / z těch co znám/, tak je to o tom, že CMTF na každého, když vyhledává studium, vyjede dřív, je to známější. Mám kamarádku a ta je zralá už na antidepresiva, hodně váhala nad přechodem, ale pak se jí nechtělo pustit dodělaný rok. Má dvakrát tolik předmětu za semestr, než já. No hodně štěstí přeji.

Ahoj ANONYMNÍ…

no, příprava na přijímačky je šílená… těch 70% je 35 otázek z 50. Zkoušela jsem ty testy, které jsou přístupné na upolu a věděla jsem 20odpovědí. A když si představím, že v testech budou jiné otázky, tak pochybuji, že mám šanci… Doufám, že jsou na tom jiné podobně špatně :mrgreen:

Anonymní  05.05.18 19:35
@3HE píše:
Ahoj ANONYMNÍ…no, příprava na přijímačky je šílená… těch 70% je 35 otázek z 50. Zkoušela jsem ty testy, které jsou přístupné na upolu a věděla jsem 20odpovědí. A když si představím, že v testech budou jiné otázky, tak pochybuji, že mám šanci… Doufám, že jsou na tom jiné podobně špatně :mrgreen:

Tady máš ještě jednu adeptku k příjímačkám http://www.emimino.cz/…acky-315647/ :kytka:
To dáš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Feťačka Katka vypadá hůř a hůř! Zde jsou její nové snímky z centra Prahy

Může to být ještě horší? Na Facebooku se objevily nové snímky, na kterých je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama