Všechno mě štve a dítě nechce do školky

Anonymní
8.10.19 08:54

Všechno mě štve

Raději anonymně. Chtěla jsem to napsat nějak klasicky, trochu inteligentně, ale „řeknu“ to na plnou hu.bu. :) Všechno mě neskutečně štve. Dítě, které mi brečí ve školce a celý den musím poslouchat, že se mu tam nechce! Zatímco švagrová se chlubí, jak její děcko se tam těší a užívá si to. A fakt že užívá. Přitom její bylo vždycky takovej mamánek, co se jí nechtěl pustit a moje bylo v pohodě. Každé je jiné, někomu to trvá dýl, bla bla bla. Ok. To vím. Ale neskutečně mě to štve!!! Závidím, že někde to jde v pohodě a jen my musíme pořád něco řešit - jídlo, školku, prostě furt něco! Už fakt nemůžu. Nečekám radu. Chtěla jsem se jen vypsat. Doteď jsem byla v pohodě a říkala si, že překážky jsou od toho, aby se překonávaly a že tomu musím dát čas, přála ostatním jen dobré. Ale podzim, špatné zprávy a psychický nápor mě dostaly! Je toho teď na mě nějak moc a musím pořád poslouchat mladší, jak se jí nechce do MŠ a starší neposlouchá. Jsem nemožná matka :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.10.19 08:58

Hod se do klidu, nic strašného se ve skutečnosti neděje, jen to na tebe dolehlo. Nebo je problém jinde, ale na děti si to nevylivej, je to jen období a netřeba se srovnávat s ostatními. Mě třeba na podzim taky vždycky chytala depka a letos si ho užívám daleko víc než léto, nemůžu se nabažit. Někdy stačí změnit úhel pohledu. Drž se!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.10.19 09:05

Dekuji, slunecnice. Miluju podzim. Mame uz podzimní výzdobu za okny. Byla jsem plná optimismu. Tesila se. Ted nejak ztrácím energii. Furt jen utěšuju. A jsem unavená.

• Nahlásit
  • Citovat
928
8.10.19 09:06

Jo, holka, jestli tohle jsou tvé největší životní problémy, tak jsi šťastný člověk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 09:07

Buď v klidu, naše starší si poslední dobou dělá co chce a kouká co mi na to, nebo je nafouklá a uplakaná i když se jí zrovna nic neděje a mladší po včerejšku ve školce, dokonce ze školky stahujeme. Protože každý den je ubrečená, podle učitelek neposlouchá a běhá po jídelně. A brečí protože prostě sedět musí. A včera po cestě domů z holek vypadlo, že ta menší (2.5roku) místo oběda stála na hanbě a dostala na zadek a prý to nebylo poprvé. A to chodila do školky ráda, než se tohle stalo včera a asi i ve čtvrtek (kdy byly holky ve školce minulý týden naposledy)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.10.19 09:07

@Janee19 Je toho vic.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.10.19 09:09

@Martanka92 Drsny. Nedivim se, že přestane chodit. To si dneska učitelky fakt troufnout, dat na zadek? 8o Bych se bála o praci.

• Nahlásit
  • Citovat
9164
8.10.19 09:14

Prosimtě. můj syn chodil do školky vždy nerad. První rok s brekem až řevem, druhý s pláčem a naštvaně, třetí zpruzele. Zkrátka nějaké „užívání“ rozhodně nehrozilo. A to i když tam byl pak docela rád, měl kamarády, ráno mi to dával sežrat skoro pořád :mrgreen: A že bych se z toho hroutila, to fakt ne, zkrátka z nějakého důvodu do té školky chodit musí, tak co nadělám. Tohle není žádná tragédie, prostě se obrň. Hlavně proti kecům okolí. Hlavu vzhůru a trochu sebevědomí do jednání s kámoškama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 09:17
@Anonymní píše:
@Martanka92 Drsny. Nedivim se, že přestane chodit. To si dneska učitelky fakt troufnout, dat na zadek? 8o Bych se bála o praci.

Jako starší říkala, že jí bylo malé strašně líto, že stála na hanbě a plakala a ještě k ní přišla učitelka a dala ji na zadek. A že začala plakat i starší, jak ji bylo ségry líto.
Do toho se nám o víkendu rozbilo auto, které jsme ooravovali v létě a bouchly na to veškeré úspory a teď se to rozbilo znova, takže peníze, co jsme měli na dárky k Vánocům a na uhlí půjdou zase do auta, protože ten mechanikco to dělal minule to opravil na prd.
Tak teď vyřešíme auto, oak kde vemem na uhlí a pak dárky k Vánocům. Do toho takové ty běžné provozní věci, jako jal se z vesnice dostanu bez auta nakoupit, když autobus ti jede 3× za den…
Neboj, nejsi sama komu se nic. Nedaří

Příspěvek upraven 08.10.19 v 09:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9164
8.10.19 09:19

@Martanka92 Šmarja, doufám, že alespoň podáte na školku stížnost, ne-li žalobu. V dnešní době tohle?? Ani se mi nechce věřit. Školku nám asi neprozradíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 09:31

Je to jedna ze spolku Mš a zš bez hranic. Manžel přemýšlí jestli tam poslat kontrolu, protože „drobných“ nedostatků je tam víc. Kdy jsme třeba děti našli samotné ve třídě a menší lezla po dřevěném obchůdků, cca metr nad zemí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9164
8.10.19 09:51
@Martanka92 píše:
Je to jedna ze spolku Mš a zš bez hranic. Manžel přemýšlí jestli tam poslat kontrolu, protože „drobných“ nedostatků je tam víc. Kdy jsme třeba děti našli samotné ve třídě a menší lezla po dřevěném obchůdků, cca metr nad zemí.

No z tohohle bych zrovna aferu nedelala, u nas treba je jen jedna ucitelka vetsinu dne a i ona si musi obcas zajit na WC, nebo utrit zadecek nejakemu diteti.Ale plakani na hanbe a mlaceni mi teda ok neprijde :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5674
8.10.19 09:55
@Janee19 píše:
Jo, holka, jestli tohle jsou tvé největší životní problémy, tak jsi šťastný člověk…

Tomu se říká empatie… Jsem si jistá, že zakladatelce je teď určitě líp :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5674
8.10.19 09:57

Potřebuješ vypnout. Když tě něco dlouhodobě štve a ještě se přidávají další věci, skoro každému by nervy přetekly. Zkus si najít čas jen pro sebe, pravidelně, a snad se ti trochu uleví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 10:04
@Anonymní píše:
Dekuji, slunecnice. Miluju podzim. Mame uz podzimní výzdobu za okny. Byla jsem plná optimismu. Tesila se. Ted nejak ztrácím energii. Furt jen utěšuju. A jsem unavená.

Bude to dobrý, taky to na mě občas padne. Mě pomáhá na čas se vykašlat na věci, které nejsou tak důležité (většinou to odskáče úklid :lol: ), trochu se nadechnout, zalézt si ke knížce, dát si dobrej čaj. Jak je trochu hezky, tak vypadnout ven - čerstvý vzduch, poslední sluníčko, barevné listí…i pohyb pomáhá - vyplavuje endorfiny ;)

Další věc je ta, že nikdo, nebo málokdo je tak v pohodě, jak se může třeba i tvářit ;) Jen si to prostě nepřipouští a nebabrá se v tom. Věř, že i ta švagrová má někdy den blbec a její dítě není tak dokonalé…Jen se s tím buď nechce chlubit, nebo si to nepřipouští - to je ta lepší varianta, nebrat si věci příliš k srdci a každou blbost brát jako tragédii.
Však jste všichni zdraví a máte střechu nad hlavou ;) Máte víc než má polovina tohohle světa. Člověk to musí brát pozitivně :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama