Všechny pleny pročůrá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kokoska17
Kecalka 205 příspěvků 28.03.19 08:40
Vsechny pliny pročůrá

Ahoj, vek 17 mesicu. Nyni mame tesco pleny (fred&flo), albert pleny se sovickama, zelene Pampers, Dada, Pampers kalhotkove a Dada kalhotkove. Vse pres noc procurano, vecne mokre obleceni a kazdy den peru i perinky. Tip na nejake jine co udrzi? :,( pres noc nic nepije…

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2678 příspěvků 272 inzerátů 28.03.19 08:47

přes noc nemusí dítko pít aby vše pročůralo. Spíš by to chtělo večer omezit pití, dávat asi víc pít ráno a odpoledne např do 5 hodin. Druhou možností jsou větší plenky- víc absorbují, třetí je pak v noci vstát a přebalit.

lasička1
Echt Kelišová 8229 příspěvků 28.03.19 08:48

A nepije víc než si jde lehnout?Zkusila bych zvážit suchou plenu a ráno mokrou-pro představu,kolik moči se za noc vytvoří.

Kokolina29
Kecalka 106 příspěvků 28.03.19 08:49

Zkuste rosmann plenky

Rive
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 28.03.19 08:52

Nebo v noci prebalit :nevim:

KamisB
Kelišová 6902 příspěvků 28.03.19 08:52

nepije moc na noc? případně během noci jednou přebalit.

taky jde o velikost jestli máte správnou, jsou fakt nacucaný nebo to někudy protéká?
Já kupovala nakonec obyčejný nějaký „baby …“ něco v kauflandu a ty snesli nejvíc.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 28.03.19 08:55

Dlouho jsme pouzivali Babylove plenky, jsou supr, ale pak uz taky zacaly protejkat - vzdycky ale nekde ze strany, nebo vrchem, asi uz prckovi nesedla ta velikost, ale vetsi cislo bylo zase moc velky. Presli jsme na Pampers premium care a zadna nehoda. :palec:

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 28.03.19 08:56

Ahojky, doporučuju plenky Bella Happy z Alberta, ty opravdu vydrží moooc.

markyj
Závislačka 4101 příspěvků 28.03.19 08:58

@Kokoska17 já jsem nejvíc spokojená s Pampers premium care :palec:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 28.03.19 09:09

A máte správnou velikost?? Nám stačilo mit trochu menší nebo naopak volnější a nehoda byla na světě. Jinak vyhovovalo z lidlu (ale asi už dělají trochu jiné, nepoužívám je nějaké 2 roky), nedávat na noc moc pít a kdyztak teda jednou v noci vstát a dítko prebalit.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 28.03.19 09:14

Používám Lupilu z Lidlu a nehoda se teda nestala ani jednou a to malý před spaním pije fakt hodně. Ráno je teda naducana, ale nikdy neprotekl. Naopak Pampers premium care nevyhovují, protože měl ráno všude zmolky, na koulickach, všude, děs. Ale to je o tom to vyzkoušet. Já už u 1 objevila Lidl plenky a jsem naprosto spokojena :)

Malike
Extra třída :D 14234 příspěvků 28.03.19 09:25

@Kokoska17 mám tedy postižené dítě takže už větší,ale díky tomu už čůrá naraz hodně a i často, protože rád pije a za sebe můžu doporučit bambo nature…dost vydrží.

Stánina
Generální žvanilka 22038 příspěvků 28.03.19 09:29
@Kokoska17 píše:
Ahoj, vek 17 mesicu. Nyni mame tesco pleny (fred&flo), albert pleny se sovickama, zelene Pampers, Dada, Pampers kalhotkove a Dada kalhotkove. Vse pres noc procurano, vecne mokre obleceni a kazdy den peru i perinky. Tip na nejake jine co udrzi? :,( pres noc nic nepije…

Dcera to měla podobně :think: vypozorovala jsem, že to nejspíš bylo tím, že jak spala na břiše, tak to ráno pustila všechno ven a plína to nestihla nasát asi a proto jí to proteklo, nějakou cestičku ven si to vždycky našlo… během noci jsem na plínu sahala a byla suchá, kontrovlovala jsem ji i ráno, když jsem se vzbudila… a pak to pustila a to jí většinou vzbudilo… :think: bylo jedno, jaký plínky měla, střídala jsem to podle toho, který byly v akci…

lafelay
Kecalka 127 příspěvků 28.03.19 11:30

Mně se malá hodně procuravala když si v noci říkala o mliko. Když začala spát celou noc a mliko si dala jen před spaním, problém ustal :nevim:

Tejule
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 28.03.19 14:01

Tak syn v noci nepije, jen večer 250 ml mlika a večeří, odpoledne už taky moc nepije a stejně tak se začal kolem 18 m procuravat, vyzkoušela jsem všechno, větší pleny atp. No jediná ráda je, prebalit než jdu spát ( neprobudi se u toho) a od ty doby procuranej nebyl.

Váš příspěvek
Reklama