vybavicka pre novorodenca

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  16.12.03 03:32

Ahojte potrebovala, by som poradit ohlane detskej vybavicky.

Som v siedmom mesiaci a pomalicky si zacinam kupovat detske oblecenie. Neviem ale co presne budem potrebovat ked sa mimino narodi. Kolko by som mala mat dupaciek, svetrikov atd.

Velmi pekne dakujem za kazdu radu a prajem krasne Vianoce.Maja

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  16.12.03 14:41

Ahoj Majo,

pokud mi pošleš svoji adresu na e-mail " .{target:_new>a­riana@centrum­.cz, můžu Ti poslat seznam, který jsem si udělala před porodem. Našla jsem si jich několik na internetu a dala si z toho dohromady jeden podle sebe. Je to jen trochu velké, abych to vkládala sem.

Ariana

}":[mailto:ari­ana@centrum.cz]

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 27.12.03 16:27

Milé těhulky i netěhulky,

o seznam byl zájem, tak jsem se rozhodla ho zveřejnit, aby byl dostupný pro všechny. Je na adrese " .{target:_blan­k}":[http://www.ds-soft.cz/mimino]

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 29.12.03 09:04

Omlouvám se všem, které jste zkoušely se podívat na moji stránku. Místo info jsem napsala cz. Takže správná adresa je http://www.ds-soft.info/mimino .

Ariana

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: Ariana dne 29-12-2003 20:52 ]

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ve stáří nebude jen hůř. Osm pozitiv, která nás s věkem čekají

Bude už jen hůř, hekáme s přibývajícím věkem. I když žijeme pořád stejně,... číst dále >

Ideální obuv na léto? Baleríny ani žabky to nejsou. Mohou naopak škodit

Léto je čas, který trávíme převážně venku. V balerínách, sandálkách, ale i... číst dále >

Reklama