Výběr CAR

2169
13.1.08 22:17

Výběr CAR

Ahoj,potřebuji od vás všechny možné informace o CAR v Praze.Mám nyní odstraněny oba vejcovody a tudíž jinak než IVF to nepůjde.Rozhoduji se mazi Iscare,Gest,Gennet.Dáte my nějaké doporučení a pomůžete vybrat?Díky všem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.1.08 22:47

Doporučuju ISCARE, doktora Hulverta. Je moc milý a pečlivý. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.1.08 01:54

GENNET

Ja mam supr skusenost s Gennetem, DR. Brandejska. Hned na poprve uspech.

• Nahlásit
  • Citovat
2169
14.1.08 10:49

Díky,dnes jsem se objednala do Gennetu mají volno za 4.týdny a Iscare až za 6.týdnů.Nakonec vyhrála kratší čekací doba.Doufám,že jsem to vybrala dobře,zdálo se my,že je dobré mít jednoho lékaře budu mít dr.Daňka,kdežto v tom druhém pořád kdo na mě vyjde.Nemůžu se dočkat první schůzky starost my dělá jen to dopravování do centra.Budu informovat jak to probíhalo,třeba to pomůže zas někomu jinému.Ahoj a držte my palce všechny!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
14.1.08 11:25

Držíme, a piš nám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1591
19.1.08 19:04

Poupě, právě jsem ti odpověděla v druhé diskusi, doporučovala jsem ti Gennet - vidíš a ty sis ho vybrala i beze mně :) . Myslím, že tam budeš spokojená. Držím ti palce, ať to vyjde a dej vědět jak postupuješ!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.1.08 13:30

Ahoj Poupě,

také jsem se rozhodla pro Gennet a „přidělili“ mě k dr. Daňkovi, tak jsem moc zvědavá jak bude probíhat první konzultace. (25.1.) snad jsme si vybrali dobře. Dr. Daněk je tam prý nový a zatím jsem na něj v žádném příspěvku na foru nenarazila.

Hodně štěstí všem

H.

• Nahlásit
  • Citovat
2169
23.1.08 15:16

Ahoj,já jdu 4.2. také k němu a mám stejný informace a to takový,že na něj nikdo nic neví ,žádná recenze ani na neplodnosti.Koukala jsem se ,že ani jako jediný nemá ani na ofic.stránkách Gennetu životopis.Byla bych ráda, kdyby si se chtěla se mnou o dojmy z nového lékaře podělit já pak sdělím ty své neboť jdu o týden později.Držím pěsti!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4876
24.1.08 07:24

Poupě, jasně že se ti ozvu (v pondělí) jak to probíhalo a jaký je dr., třeba to bude nějaký mladoch a budeš se těšit o to víc :lol:

Uf už jdeme zítra, snad „to“ manžel přežije :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
24.1.08 09:08

Budu vám držet palečky a těšit se na tvoje dojmy,klidně napiš všechny, myslím třeba i ty negativní,pak to dáme dohromady a pokecáme.Já jsem z toho taky nervozní a to jdem až za 10dní a snad taky víc kvůli manželovi než kvůli sobě.Ženská v tom má jasno, tak nějak dřív než ten chlap.Hlavu vzhůru a pravou!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4876
24.1.08 09:33

Jsem ráda, že jsem tě tu objevila Poupě. Tady jsou všechny takové zkušené. 8) Alespoň budeme moci spolu začínat od začátku a budeme se vzájemně posilovat. I když posilnění bude zítra opravdu můj manžel potřebovat, on je z toho tak vystresovaný : ( Pak podám informace, jak to probíhalo, aby věděl také tvůj manžel do čeho jde.) Doufám, že dodám pozitivní informace ze všech oblastí. Zatím jsem slyšela jenom samou chválu, tak ať to vydrží :! :! :!

V PONDĚLÍ AHOJ
(pokud teda nepůjdu na nějaké vyšetření, zítra na „kozu“ nejdu páč jsem to dneska dostala :( )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
24.1.08 13:05

Tak to jsme na tom opravdu dost podobně,protože já to mám dostat kolem 30.1.,ale nevím přesně bude to poprvé od té laparoskopiie, tak jestli to nebude rozházené.Zatím pociťuji takové píchání v podbřišku,ale zatím se z toho nic nevyvrbilo.Taky jsem ráda,že jsem na tebe natrefila,protože jsem zatím nikoho začínajícího nenašla a ještě k tomu z jednoho CARU to si myslím,že je super a věřím,že to spolu dotáhnem do zdárného konce//.Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4876
28.1.08 07:33

Ahoj Poupě, poslala jsem ti soukromou zprávu.
Snad ti došla.
pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
6.2.08 07:58

ahoj Poupě, co je u tebe nového? Jak to dopadlo v CARu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
7.8.09 09:00

Gennet nebo Podolí ?

ahoj holky, můžet mi, prosím, poradit ? Vybíram, zda jít do Podolí nebo do Gennetu, netušíte, kde jsou lepší doktoři a služby ? Už přes rok se nám nedaří otěhotnět, tak chci zkusit nějaký CAR. díky za případné informace. Lucie :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama