Má někdo nějakou zkušenost s CAR Sanus v Jihlavě?

Anonymni
24.11.07 19:22

Má někdo nějakou zkušenost s CAR Sanus v Jihlavě?

Prosíme o nějaké zkušenosti a poznatky s centry asistované reprodukce v Jihlavě SANUS nebo nějaké v Brně?
Mnohokrát děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1311
24.11.07 21:57

Ahoj,

osobní zkušenost nemám, ale sestřenice a manželka mého bratránka tam podstoupily umělé oplodnění. Konkrétně nevím o jaký druh šlo,zadařilo se.
Obě už mají svá dítka na světě.
Byly velmi spokojené s přístupem lékařů.
R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Zora99
17.8.10 20:21

Já jsem v Sanusu v Jihlavě byla na umělém oplodnění a mám holčičku. :-D
S přístupem lékařů a všech tam jsem byla moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
15058
18.8.10 21:17

já byla v SANUSU v Jihlavě a paráda…všichni hrozně milí a vše perfektně vysvětlí…máme kloučka po inseminaci a za 14dní oslaví 2.rok.......až se mi teď chce brečet a zároveň smát když si vzpomenu jaké krávoviny jsme vyzkoušeli abych byla gravidní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
19.8.10 20:01

Ahoj ja tam taky chodim byla jsem na umelem oplodneni a ted cekam 14 dni na krev jestli se zadari.S pristupem doktoru a personalu jsem velice spokojena jsou vsichni ochotni vse ti vysvetli. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sinkognitos
15.5.12 14:56

Ahoj holky, je tu některá z Vás nově chodící do Sanusu? My tam půjdeme poprvé. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
20
16.6.12 17:01

Ahojky jezdime do Sanusu do Jihlavy od unora, mame za sebou IVF bohuzel bez uspechu. Ale personal a doktori bych rekla ze jsou na profesionalni urovni tak se tam clovek hned citi lip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bellamay
20.6.12 12:19

Ahoj ja jsem začala chodit do sanusu v Jihlavě ten to rok a už mám za sebou IUI a ted čekám na výsledky IVF. Jinak doktoři jsou tam fajn až na jednu sestru ta je ze začátku pěkně nepříjemná :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
20
20.6.12 12:29

:) jj takova starší blondýnka vid??Tak ta někdy kouka jak :cert: Přeju ti hodně štěstí!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bellamay
20.6.12 12:41

Díky hlavně aby to vyšlo. Jo to je přesně ona ze začátku pěkně sekíruje ale ted ke konci už to sní jde přesně takhle mi to říkala kamarádka že je nepříjemná ale jak mile tam chodím délé tak je jíná :cert: kolikrát bych ji zabila

• Nahlásit
  • Citovat
20
20.6.12 13:05

:lol: jsem rada že nejsem sama na koho kouka jak bubák. my mame po IVF neuspěch ale snad v srpnu jdem do dalšího a snad uspěšného pokusu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
20.6.12 13:14

To já budu vědet výsledky až příští čtvrtek. A ke kterému doktorovi chodíš. Já mam Fikera je super dělá si ze všeho legraci a i pozitivně mě vždy naladí :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
20.6.12 13:19

My chodíme ke Kučerovi a on je taky fajn možná trošku vážnější ale ja jsem s ním spokojená. Odkud jsi? Ja z Humpolce. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
20.6.12 13:23

Kučera mi dělal IUI je to docela blbý pocit když ti to nedělá tvůj doktor ke kterému chodíš. Stejně to nevyšlo tak snad vyjde tohle IVF :hug: Jsem ze Sázavy u Ždáru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
20.6.12 13:27

To jo když máš svýho doktora a děla to potom jiný ale ja si myslím že jsou tam i podle informací fakt odborníci jeden vedle druhého. Akorat mě naštvalo že nam udělali IVF ktere bylo dost drahé ono nevyšlo a tak nas poslal na imunologii a genetiku. Imuno bohužel dopadlo špatně tak je to na léčbu a proto jsme neotěhotněli. Kdyby nas tam poslal hned tak jsme ušetřili 20000.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama