Výběr letní čepičky s UV

2.4.17 13:53

výběr letní čepičky s UV

Dobrý den (ahoj) maminky a tatínkové, ráda bych poprosila o rady, jaké čepičky (kloboučky) nejlépe s UV kupujete a hlavně kde. Synovi budou brzy dva roky, tak shaníme, jak jen to je možné, ale všude mají jen malé velikosti. Prosím o info, kde nejlépe pokoupit, ideální by byl kamenný obchod (Praha, Mělník, Teplice, Ústí nad Labem), ale nebráním se ani internetovému. Také prosím o Vaše zkušenosti, co je nejlepší, zda klobouček, nebo kšiltovka i s tím „chráničem“ na krček..nevím si rady :think: děkuji moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1258
2.4.17 14:05

@kaculka_ul my kupujeme zn. Dráče, vyrábí se v Liberci. Má je už spousta obchodů. Dělají různé druhy čepiček, od kšiltovek po klobouky. My jsme zdědili po synovcích kšiltovku s krytem na krk a ještě je na zavazování, takže super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
2.4.17 16:04

Holky, a nepřeháníte to trošku? Miliony lidí vyrostly (a jsou zdraví) i bez čepiček s UV.
No tak pokud bude pařit slunko, tak se s děckem dá jít na chvíli do stínu, ne? :-)

• Citovat
  • Upravit
210
2.4.17 16:27

My mame Sterntaler - jednu z bazaru jednu vloni novou… jsou fajn ale drahe… maly je po me - blondacek co sr hned spali takze u nas nutnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
2.4.17 17:45

@Martia007 ahoj, prosím tě a je v lbc nějaký konkrétní obchod kde je mají? Já na netu nemůžu nic moc najít… Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 20:05

Já bych tady nerada rozpoutala nějakou hádku zda je zbytečné používat čapku s UV či ne, je to naše rozhodnutí, prcek je blonďáček, kterej miluje běhat na sluníčku, takže bych ho ráda před slunkem alespoň trochu chránila ;) zatím děkuji za rady určitě to omrknu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17462
2.4.17 20:39
@Inaris píše:
Holky, a nepřeháníte to trošku? Miliony lidí vyrostly (a jsou zdraví) i bez čepiček s UV.
No tak pokud bude pařit slunko, tak se s děckem dá jít na chvíli do stínu, ne? :-)

A ja bych se zeptala, proc ne s UV? Jako kdyby ta moznost nebyla, tak ok, ale kdyz je? Proste beru to nejlepsi, co je dostupne, ne? A ta moznost jit do stinu mne prijde hodne usmevna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17462
2.4.17 20:40

@kaculka_ul Za sebe radim Sterntaler, maji i internetovy obchod a velikosti po 2 cm az do 53 cm, v Praze jsou v Kotve a v Edenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1258
3.4.17 14:29
@Mimis2017 píše:
@Martia007 ahoj, prosím tě a je v lbc nějaký konkrétní obchod kde je mají? Já na netu nemůžu nic moc najít… Děkuji :)

Obchod je v OC Nisa. Hodně jich je na mimibazaru apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
3.4.17 14:32

@Martia007 děkuji, zajedu se podívat do Nisy :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1258
3.4.17 14:46

@Mimis2017 zavolejte si do prodejny, zda už mají letní zboží :palec: 777 212 446, info@drace.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
3.4.17 15:09

@Martia007 je, děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu