Sukně na ples

11.3.17 00:14

Sukně na ples

Děvčata, mám na vás prosbu. Zítra jdu na maturitní ples, jako doprovod. Vždycky jsem na ples nosila šaty, ale doma nemám téměř nic vhodného, proto se ptám - je na ples vhodná černá pouzdrová sukně ke kolenům, doplněná body s krajkovými dlouhými rukávy, taky v černé? K tomu červené náušnice a boty + červené psaníčko. Jde mi spíš o tu sukni. Někde na netu píšou ano, někde ne.

Díky za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Smazaný anonym
11.3.17 01:09

@Azeretereza maturitní ples to asi skousne, ale obecně na ples jakožto večerní společenskou událost patří vždy a pouze dlouhé šaty nebo dlouha sukně minimálně po kotníky a nikdy ne úzká.

• Citovat
  • Upravit
11.3.17 03:04
@Azeretereza píše:
Děvčata, mám na vás prosbu. Zítra jdu na maturitní ples, jako doprovod. Vždycky jsem na ples nosila šaty, ale doma nemám téměř nic vhodného, proto se ptám - je na ples vhodná černá pouzdrová sukně ke kolenům, doplněná body s krajkovými dlouhými rukávy, taky v černé? K tomu červené náušnice a boty + červené psaníčko. Jde mi spíš o tu sukni. Někde na netu píšou ano, někde ne.Díky za rady!

Uvedeny oděv bych vzala někam na večírek, to je ideální, ale na ples.. Jednoznačně dlouhé šaty, když už sukně, tak dlouhá a ne na tělo, jak už je tady napsané… A nemůžeš si třeba něco půjčit od kámošky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14263
11.3.17 06:31

Podle protokolu ne. Ale já byla letos na maturaku a dlouhou robu tam měl málokdo. Většina mladých holek, vyjma maturantek, měla přiléhavé minisaty pod zadek, ostatní buď sukně nebo šaty ke kolenům. Šla bych v tom, v čem se cítíš dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4157
11.3.17 07:44

Asi by to nemělo být, ale jedná se o maturitní ples - takže si to klidně vezmi, až uvidíš pány v džínách, bude ti jasné, že tohle jsi až tak řešit nemusela :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11946
11.3.17 08:05

Ano na ples dlouhe saty, ale malo kdo si jej dnes oblekne. Vetsina ma delku ke kolenum. Takze ja bych v tom sla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12382
11.3.17 08:26

Podle protokolu ne, ale já byla taky jen v šatech po kolena a nic se nestalo, mělo to tam tak plno matek, dokonce jedna měla sako a kalhoty a pod sakem nic 8o :D A fakt, fakt toho bylo vidět hodně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
11.3.17 08:30

U nás bylo spousta lidi v riflích a jedna mamina v šusťákovce od větmanců a přes předloktí kostkovanou 4 let starou nákupní tašku ( s takovou chodíval děda pro mlíko, když jsem byl malej)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 08:58

Klidně si to vem. Na ples jedine dlouhý šaty..To už se nedodržuje - a na maturitaku obzvlášť, v dlouhých šatech by si tě lidi mohli splést s maturantkou :-)
Sice tvoje oblečení zní opravdu víc vecirkove, než plesove, ale jsem si jista, že určitě nebudeš jediná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama