Vyhořelá učitelka?

Anonymní
5.11.19 08:19

Vyhořelá učitelka?

Malá nám strašně ráda chodila do školky, i chodí, pokud tam zrovna není jedna učitelka. Je na děti zla, bohužel nevím proč, nikdo se jí kromě nás nepostaví. Vím, že si dovolí víc, než si učitel dovolit smí, ale nikdo s tím nic nedělá. Myslím si, že učitelka je vyhořelá, už jen když člověk vidí i slyší, jak se chová, ale co s tím dělat? Přece ji to nemůže procházet? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13386
5.11.19 08:31

Co si predstavit pod oznacenim „ZLA“? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 08:32

U nas takova odesla na PN, uz je nemocna snad rok… Odesla kvuli syndromu vyhoreni, byl tam nejaky incident, ze placla dite po zadku, reditelka se ji zastala, ale pak hned odesla marodit. Ted to tam pytlikujou bez ni, takze nic moc :-(, maji o ucitelku pod stav. Takze s tim neco udelat asi neni uplne jednoduche.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 08:33

Já si pamatuji taky jako dítě že jsme měly 2 učitelky jedna mladá hodná, druhá byla pro mě zlá, už jak jsem ji viděla vyslekala jsem mamku. Stejně tak když jsem začala pracovat v jeslickach, já ty děti milovala, ráda je chovala, kolegyně ředitelka ta po mě jen rvala nechovej je, nevšímej si jen toho je jich tu 15,na rodiče se usmála, zavřely se dveře a peklo. Nechápala jsem jak ty rodiče ty děti můžou té ženské svěřit. Postupem času mám ale jiný názor. Nebyly zlý ale přísný a důsledný a toto se bohužel hodně lidí nelíbí. V hodně věcech jsem musela dát učitelce za pravdu. Díky ní měly děti nějaký řád a fakt poslouchaly ze mě si bohužel nic nedelaly já byla ta co pochová ona byla a ona byla ta důsledná, ta co zvýšila hlas, dala přes zadek ale ve finále si všechny děti zvykly. Ona každá mince má dvě strany a chyba je také vždy na obou stranách né jen na jedné

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 08:36

Jo už s dětmi nepracuji aby to nevypadalo že hájím učitelky. Já bych tu práci už kvůli dnešní výchově dělat nemohla. :mavam: Byla bych jak kolegyně ředitelka 🤣 🤣 🤣

• Citovat
  • Nahlásit
31010
5.11.19 08:46
@Anonymní píše:
Já si pamatuji taky jako dítě že jsme měly 2 učitelky jedna mladá hodná, druhá byla pro mě zlá, už jak jsem ji viděla vyslekala jsem mamku. Stejně tak když jsem začala pracovat v jeslickach, já ty děti milovala, ráda je chovala, kolegyně ředitelka ta po mě jen rvala nechovej je, nevšímej si jen toho je jich tu 15,na rodiče se usmála, zavřely se dveře a peklo. Nechápala jsem jak ty rodiče ty děti můžou té ženské svěřit. Postupem času mám ale jiný názor. Nebyly zlý ale přísný a důsledný a toto se bohužel hodně lidí nelíbí. V hodně věcech jsem musela dát učitelce za pravdu. Díky ní měly děti nějaký řád a fakt poslouchaly ze mě si bohužel nic nedelaly já byla ta co pochová ona byla a ona byla ta důsledná, ta co zvýšila hlas, dala přes zadek ale ve finále si všechny děti zvykly. Ona každá mince má dvě strany a chyba je také vždy na obou stranách né jen na jedné

Tak ty jsi taky dobre vyhořela. Dávat dětem v jeslich pres zadek? To snad ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 08:53

@cecetka Jako třeba křičet po 3 létem dítěti, že vyleje pití, dát ho kvůli tomu ke stolečku kde sedí samo,.. že promluví u svačiny a učitelka ho hrubě chytne a prahne ke stolečku, kde je samo,.. neprohraje si s nimi, křičí po nich.. na spaní jim dovolili plyšáka, ale ty jim bere, musí ležet v postýlce a když se vrti, dostanou vynadat..
Vím že práce učitelky není lehká, přeci jen je nechci soudit, ale musí po nich učitelka křičet? Ona mluví normálně pouze v případě, že se otevřou dveře a vstoupí rodič…
Jednou si mě nevšimla, malá ve školce psikla a vylitla ji trošku nudle.. je normální po 3 letym dítěti, ať se vysmrka, že je prase, když ji teče sopel? Přeci normálně řeknu, ať se vysmrka..

• Citovat
  • Nahlásit
5732
5.11.19 08:59

Na moje děti, kdyby byl někdo zlý, tak mu to vytmavím i s úrokama a že to umím. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 09:01

Já nikomu přes zadek nedávala. To kolegyně a budeš se divit ale dřív cca 15 let na zpět to samy rodiče řekli učitelce když bude zlobit placnete ho přes zadek. A nemám být z čeho vyhořela já tu práci už dávno nedělám

• Citovat
  • Nahlásit
8311
5.11.19 09:24
@Anonymní píše:
Já si pamatuji taky jako dítě že jsme měly 2 učitelky jedna mladá hodná, druhá byla pro mě zlá, už jak jsem ji viděla vyslekala jsem mamku. Stejně tak když jsem začala pracovat v jeslickach, já ty děti milovala, ráda je chovala, kolegyně ředitelka ta po mě jen rvala nechovej je, nevšímej si jen toho je jich tu 15,na rodiče se usmála, zavřely se dveře a peklo. Nechápala jsem jak ty rodiče ty děti můžou té ženské svěřit. Postupem času mám ale jiný názor. Nebyly zlý ale přísný a důsledný a toto se bohužel hodně lidí nelíbí. V hodně věcech jsem musela dát učitelce za pravdu. Díky ní měly děti nějaký řád a fakt poslouchaly ze mě si bohužel nic nedelaly já byla ta co pochová ona byla a ona byla ta důsledná, ta co zvýšila hlas, dala přes zadek ale ve finále si všechny děti zvykly. Ona každá mince má dvě strany a chyba je také vždy na obou stranách né jen na jedné

A to se spolu nejak vylucuje, ze deti pochovas, ale zaroven jim das rad? My mame teda vsechny 4 ucitelky ve skolce k detem velmi vrele, vcetne reditelky. Pochovat nema problem zadna, za coz jsem moc rada, protoze hlavne mladsi syn je mazlici a treba po spani se potrebuje na chvilku pritulit. Casto vidim ucitelky, jak deti hladi po vlasech a to ne jen ve chvilich, kdy tam jsou rodice (vidam je casto z okna, kdyz jdou na prochazku). Zvlast jedna, ktera je u synu ve tride, je vylozeny andilek, milujou ji jak deti, tak rodice, ale s respektem tedy rozhodne problem nema. Videla jsem, jak srovnava jedno dite, ktere chytlo vztekly hysterak a poradila si s nim velmi dobre. Naopak mam pocit, ze ji deti spis poslechnou a ani na ne nemusi rvat, protoze ji maji rady. Ona (a ostatne vsechny ucitelky ve skolce) je hodna, ale zaroven dusledna. Nasi soucasnou reditelku pry ta minula chtela propustit s tim, ze je na deti moc hodna. Rodice se vzbourili, stara reditelka odesla do duchodu, pry uz byla taky silne vyhorela, hodna ucitelka se tam stala reditelkou a skolka klape perfektne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13386
5.11.19 13:29
@Anonymní píše:
@cecetka Jako třeba křičet po 3 létem dítěti, že vyleje pití, dát ho kvůli tomu ke stolečku kde sedí samo,.. že promluví u svačiny a učitelka ho hrubě chytne a prahne ke stolečku, kde je samo,.. neprohraje si s nimi, křičí po nich.. na spaní jim dovolili plyšáka, ale ty jim bere, musí ležet v postýlce a když se vrti, dostanou vynadat..
Vím že práce učitelky není lehká, přeci jen je nechci soudit, ale musí po nich učitelka křičet? Ona mluví normálně pouze v případě, že se otevřou dveře a vstoupí rodič…
Jednou si mě nevšimla, malá ve školce psikla a vylitla ji trošku nudle.. je normální po 3 letym dítěti, ať se vysmrka, že je prase, když ji teče sopel? Přeci normálně řeknu, ať se vysmrka..

Muzes podat podnet zrizovateli skolky, at s tim neco dela. Anebo zmenit skolku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat