Vyhrožování bývalým partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Misha T
Stálice 62 příspěvků 28.05.19 20:02
Vyhrožování bývalým partnerem

Ahoj Holky, prosím o radu nebo spíš o pomoc jak se mám zachovat, když mi bývalý partner vyhrožuje? Nikdy mi nic nenapíše do zprávy, jen osobně na mě řve a vyhrožuje, že náš syn nesmí chodit k mému taťkovi, když na mě dnes řval do telefonu a já mu to tipla že takovým tónem na mě mluvit nebude, přiletěl ke mě do práce a venku na mě řval, že jsem zasra** spindira a určoval mi co můžu a co ne a když to tak nebude, že mi udělá že života peklo a v práci scénu že mě vyrazej, že mi domů bude posílat socialku. Prostě jsem úplně na prášky, kam se hnu, tak mu lidi bonzujou kde jsem s kým byla. Už se to neda vydržet. Naboural se mi i do messengeru. Kam se obrátit? Bojím se že mi nikdo nepomůže, jen ho to naštve a budu mít peklo. Za každou radu děkuji, už se bojím jít i ven s kamarádem aby mu to někdo neřekl a nedělal by zle ještě lidem okolo mě. Diky :(

Reakce:
divine woman
Extra třída :D 11950 příspěvků 28.05.19 20:05

Natoč si ho a jdi na Policii. Nebo ho může natočit někdo jiný, jestli na tebe řve před svědky.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8317 příspěvků 28.05.19 20:06

Obrať se na policii.

Misha T
Stálice 62 příspěvků 28.05.19 20:07

Jo křičel na mě před praci a bylo to slyšet prý i na shopu delam v T-mobile. Ale práve se bojím co s tím udělá policie? Jestli mu řeknou ty ty ty tak se to ještě zhorsi a budu mít teror

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 1 inzerát 28.05.19 20:08

Existuje aplikace, ktera ti nahraje probihajici hovor. A taky kamery, ktery se vejdou treba do propisky v kapse. Nahraj si to, at mas s cim operovat. Nebo to chce KAMARADA, kterej toho sralbotku usadi. Jednou pro vzdy.

Halamka
Závislačka 4029 příspěvků 28.05.19 20:13

Dovoluje si, protože ví, že může. Chce mi to ukázat hranice. Buď legálně PČR nebo namakanym kamarádem. Každopádně veškeré důkazy si uchovavej. Nahrávky, video cokoli. A když se zase objeví, klidně si ho začni nahrávat.

Mibuna
Povídálka 16 příspěvků 28.05.19 20:18

Známá - anonymní vyhrožování v sms, pomohlo zavolat na krizové centrum a tam jí nadiktovali, jak postupovat a policie to začala řešit… ale je to informace z druhé ruky a nevím, jaká to byla linka… to se děje dlouhodobě nebo čerstvě po nějakém rozchodu?

LvE
Kecalka 216 příspěvků 28.05.19 20:33

Ahoj,
na internetu je spoustu odkazů https://www.google.com/search?…
zkus to a hlavně se neboj.
není to sranda.

Misha T
Stálice 62 příspěvků 28.05.19 20:41

Jsme od sebe půl roku, ty nálady se střídali, jednou vyhrožoval a sprosté mi nadával, jednou byl v pohode, ale teď co mi předvedl v práci to byla poslední kapka. Právě se bojím aby si pak na mě někde nepockal a nenatloukl mě, že jsem to někomu řekla. On je hrozně specifickej člověk, troufnu si říct psychopat. Jak jde někdo proti němu, on jde 2× tolik. Chtěla jsem to právě změnit a ukázat mu ze si na mě nebude dovolovat když mi dnes volal a řval na mě, tak jsem mu řekla, že takovým tónem se mnou nebude mluvit a položila mu to a on přijel osobně, já v práci úplně rozsekana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 21:26

Ahoj, znám to dobře, dokonce mi dal erotickej inzerát a volali mi chlapy s prasárnama, několikrát mi zablokoval telefon smskama z internetu tak, že jsem si nemohla hodinu zavolat jak mi chodily zprávy, sprostý, výhružky, hnusy. O řvaní a ponižování ani nemluvím, naboural se mi do počítače, což jsem zjistila že udělal už v době co jsme byli spolu takže měl přehled, otravoval všechny naše známé i moje kamarádky a dokonce i lidi z fb jako spolužáky ze školy, přišel mi vyhrožovat i do práce také. Dokonce věděl kam chodím, kde jsem zrovna byla a sledoval mně. Fakt hukot, dala jsem na něj trestní oznámení, vyšetřovali to a dostal nakonec přestupek něco ve smyslu občanského soužití a pokutu 2000. Úplně se mi vysmál, ale když jsem se byla zeptat co mám dělat dál kdyby se to opakovalo, řekli mi, že pak může následovat další šetření, na což už budou pohlížet poměrně drsněji a pokud ho to nepoučí, můžou ho dokonce i ve finále zavřít. I slovní napadání je forma stalkingu, což je v tomhle státě trestný. Pak mi ajťák co mi kontroloval počítač našel nějakej program, kterej tam dal asi předtím než jsme se rozešli a ten mi poradil nahrát si ho při vyhrožování ať po telefonu nebo telefonem v kapse při osobním napadání a poslat to jemu s tím, že jestli toho nenechá půjdu znovu na policii a už mu bude něco hrozit, potažmo ta nahrávka se dá poslat i jeho známým a kamarádům a rodině. Potom co jsem to udělala tak na mě vlítnul, rozbil mi telefon a já se jen usmála, že chce mít asi fakt problémy a ukázala jsem mu na řetízku falešnou kamerku a řekla mu ať se usměje až to budu řešit s policií a jestli mě chce zmlátit, půjde si sednout hned protože je to online zálohovaný a lidi co mě znají vědí co mají dělat když se mi něco stane. Pak teprve přestal, sklapnul a zaplatil mi novej telefon abych tu „nahrávku“ nepoužila. A byl svatej klid. Přeju hodně štěstí.

Misha T
Stálice 62 příspěvků 28.05.19 21:35

Tyjo to je masakr, hrozný. Prosímte tu kameru seženu na netu? Kolik cca stojí? Budu to muset udělat stejně, protože jinak nebudu mít nikdy klid. Já se ho hlavně bojím, myslím že je schopnej mě seřezat. Když jsme byli spolu tak mě taky rozsekal telefon o zeď ze vzteku, nikdy mě nezmlatil, ale pod krkem mě držel, dal mi pěsti do stehna, prostě vždycky tak aby nebyl důkaz, že na mě sahnul. Jednou jsem měla modřinu na ruce, ale bála jsem se to někomu říct. Nechápu jak jsem s takovým člověkem mohla být 8 let, ale asi ze strachu že to sama nezvládnu, pořád mi nadával že bez něj nic nedokážu a budu bydlet u rodičů a brát dávky. Mám dobrou práci, sehnala jsem si být a asi to nemůže překousnout, že ho nepotřebuju…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 19:59

Já měla falešnou cca za 250, byla sice černá, ale asi taková, podařilo se mi připevnit na takový poutko k mobilu, měla tam dírku a pak normálně na silnější řetízek. Vypadala asi jako tahle. V Tvém případě bych si koupila asi opravdovou. Taky jsme měli fyzické incidenty, ale nebála jsem se.

https://www.slevovyobchod.cz/…ni-cam-dv23/

jo jinak my spolu taky po 8mi letech, měl dluhy a začal z toho šílet a vybíjet si to na mně, když už i fyzicky tak jsem se sbalila a odešla. Pak začalo peklo, úplně Ti rozumim, bylo mi stejně. Já byla jeho peněženka co odešla, sice pracoval, ale brali mu dost, tak se pak zachoval jako malý dítě co mu berou hračku, fakt mazec. Držím palce

Váš příspěvek
Reklama