Vykládá zde někdo karty na dálku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petrouš
Povídálka 44 příspěvků 14.12.16 10:17
Vyklada zde nekdo karty na dalku??

Ahoj vykladaji se i karty na dalku?? :think: dekuji za info :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 14.12.16 10:24

A co bys ráda věděla? Mi napiš otázku.

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 14.12.16 10:39

Za peníze ti lidé vyloží karty i kdybys bydlela na měsíci :lol:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 14.12.16 10:52

Všem, kdo mi psaly: zpracuji to během odpoledne a podvečera. A kdo můžete, tak se ozvěte přes Skype - nick: Vipetka, nebo Poustevnice Šedá. Zrovna potřebuji nějakou „mozkovou činnost“ a zaměstnat se. Jinak bych musela jít uhklízet schodiště do sklepa:))

petrouš
Povídálka 44 příspěvků 14.12.16 11:04

Super super dekujeme :dance:

alisekR
Kelišová 5175 příspěvků 14.12.16 11:18
@Poustevnice píše:
Všem, kdo mi psaly: zpracuji to během odpoledne a podvečera. A kdo můžete, tak se ozvěte přes Skype - nick: Vipetka, nebo Poustevnice Šedá. Zrovna potřebuji nějakou „mozkovou činnost“ a zaměstnat se. Jinak bych musela jít uhklízet schodiště do sklepa:))

S dovolením si tě tu označím, momentálně nepotřebuji vědět nic, ale jednou začat potřebuji někoho, kdo mi odhalí, co dál a tak se mi může známost s tebou hodit :lol: :lol: jestli ti to tedy navadí :mavam:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 14.12.16 11:28

@Poustevnice já jsem ti psala sz už někdy v březnu :think:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 14.12.16 17:49

Všem, kdo mi během dne napsaly do SZ, jsem poslala stručný jednoduchý náhled na jejich situaci. Snad jsem nikoho neopomenula, ta pošta je pro mě nepřehledná. Případně se ozvěte.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 14.12.16 17:53

@Poustevnice já se ozývám :oops: máš ode mě z března zprávu..píše mi to, že je nepřečtená :think:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 15.12.16 08:25

Brumdiko, omlouvám se, nějak to zapadlo…nejsem už nejmladší a nestačím všechno pozotvírat. Pošli mi to znovu.
V podvečer jsem odpověděla všem, kdo mi psaly kolem včerejší 11. hodiny dopoledne, snad jsem nikoho nevynechala.
Případné další dotazy si projdu odpoledne a zodpovím v podvečer. Teď musím pracovat.
Hezký den.

jizvíková
Extra třída :D 12626 příspěvků 08.01.17 18:39

Smazala jsem zprávu s žádostí o výklad, omlouvám se, prosím napsat znovu.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 08.01.17 19:07

@Poustevnice psala jsem znovu a kein reaktion..tak asi nic :andel:

mamonek
Povídálka 46 příspěvků 11.01.17 22:19
@brumdinka píše:
@Poustevnice psala jsem znovu a kein reaktion..tak asi nic :andel:

Ahojky taky vykladam pisni klidně mě sz pokud máš zájem ;)

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 13.01.17 19:35

@mamonek máš sz :kytka:

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 15.01.17 16:21

Ahojky, mohu se zeptat, zabývá se tu někdo výkladem snů? Zajímalo by mě, jestli pozitivní tt může znamenat pozitivní i ve skutečnosti. Zatím je ještě čas na test, takže mě teprve čeká. ALE, ted to bude přesně rok co jsme otěhotněli a následně přišli v 6tt o miminko a v roce 2015 v prosinci se mi zdálo o pozitivním tt a v lednu skutečně pozitivní byl, ted se mi zdálo před měsícem a dnes v noci 3×, že jsem na něj koukala a držela ho neustále v ruce, brečela a byla hrozně moc štastná, že to vyšlo.. Nevím, zda je skutečně možné, že by to tak výklad říkal.. Hodně jsem četla po netu od holek co měli taky takový sny a 90% to bylo i skutečností.. Nechápu jak je to možné.. až mě ty sny děsí, že se budu bát i testovat.. :oops: děkuji za odpověď

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >