Výkup/ výměna oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adinasleh
Nováček 1 příspěvek 19.02.18 18:57
Výkup/ výměna oblečení

Ahoj holky :) Chtěla bych se zeptat, popřípadně budu ráda za vaše zkušenosti. Doma mám celekem dost hezkého i nového oblečení (na mě) kterého bych se chtěla zbavit :) Máte zkušenosti s nějakým výkupem oblečení (popravdě se mi nechce oblečení posílat někam přes nějakou webovou stránku) myslím tím třeba do second-handu ve vašem městě nebo tak :) Nechce se mi jednotlivý kousek fotit 10× pak přeměřovat… a znáte to :zed: Nebo pokud by jste některá měla zájem, mohly by jsme udělat třeba výměnu nějakého oblečení nebo něco podobného (myslím tím více kousků) Děkuju za rady ;)

Reakce:

AudiH
Kecalka 461 příspěvků 19.02.18 19:14

Letgo doporučuji

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 19.02.18 20:04

Já toho třeba spoustu prodala přes Vinted.cz ..ale když píšeš, že nechceš fotit a měřit..tak to ti asi moc neporadim, to jedině to prodat přes známé, kamarády..

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 19.02.18 20:14

Já svoje oblečení prodávám nejčastěji na vinted nebo na FB, nejake lokální skupině.. Ted budu posílat do oběhu svůj těhotenský šatník.. Už se těším..

Káťa19
Kelišová 7132 příspěvků 36 inzerátů 20.02.18 16:10

@Adinasleh zkus ty pekne kousky prece jen nafotit na postave, na dennim svetle. Pekna fotka je zaklad uspechu a pokud mas znackove veci, urcite se prodaji ;)
Pouzij aplikaci eMimino, je to rychle a pohodlne :palec: Nafotis dve fotky do mobilu a hned vkladas. Preji hodne uspechu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >