Výlety v okolí Liberce

1595
20.5.20 18:32

Výlety v okolí Liberce

Zdravím, poraďte mi prosím výlety do okolí Liberce (případně i v Liberci méně známé), max. hodina cesty autobusem nebo vlakem, dál ne. Cokoliv zajímavého - hrad, zámek, jeskyně, rozhledna, zajímavé hřiště pro děti atd. Zároveň v místě výletu dobrou restauraci. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3671
20.5.20 18:34

Mravenčí stezka v Bedřichově. V Bedrichove je i lanovky park a nějakej rybnicek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 19:02

Lesopark Horka kousek od Liberce

• Nahlásit
  • Citovat
2069
20.5.20 19:05

A z Bedrichova se stavte na rozhledne Kralovka a obed na Prezidentske chate. Jste -li milovnici Cimrmana, vyrazte do Prichovic na majak, obed U Capa s hristem+rozhledna Stepanka. Nadherne jsou raseliniste na Jizerce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
20.5.20 19:12

Nevim, jestli neplacam, pac jezdim jen autem, ale prislo mi, ze kousek od Liberce je krasny zamek Sychrov s nadhernou zahradou. Pak u Liberce je ekopark, klasika Jested a my jezdime i do Zitavy do Nemecka, coz je ted pase a kousek za Libercem je i jezero a kemp Kristyna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18235
20.5.20 19:26
@lucik2011 píše:
Zdravím, poraďte mi prosím výlety do okolí Liberce (případně i v Liberci méně známé), max. hodina cesty autobusem nebo vlakem, dál ne. Cokoliv zajímavého - hrad, zámek, jeskyně, rozhledna, zajímavé hřiště pro děti atd. Zároveň v místě výletu dobrou restauraci. Díky

Pěnčín u Liberce, kousek i Pěnčín u Jablonce nad Nisou a Bratříkov, Zásada, Plavy, Držkov. Nezapomenutelný zážitek. A klasika Ještěd.
@Mango_Lassi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama