Výměna antidepresiv

Anonymní
15.7.20 13:44

výměna antidepresiv

Ahoj, chci se zeptat. Kolikrat uz jste menili leky a za jak dlouho? Ja brala cca 4roky jedny a ty same a v pohode a ted posledni dva roky uz sem vystridala dvoje a ted budu měnit zase ???? je to normalni?
Mám vělké úzkosti a pocity že to nejsem já to je uplně nejhorší..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16691
15.7.20 14:13

Určitě pokud ti prášky nesedí tak lepší vyměnit, než se trápit. Já měnila po roce a měla jsem to udělat mnohem dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 14:38

@Lana25 Já se právě bojim že mi bude ještě hůř :/

• Nahlásit
  • Citovat
2908
15.7.20 15:39

Já beru teď asi 12tá, nebo 13tá AD, léčím se 13 let, nejdéle jsem jedny AD brala snad 2-3 roky. Pokud ti AD nefungují, tak je změna určitě na místě, ale pokud ještě nemáš terapii, tak bych přidala i tu, léky vše nevyřeší a člověk na sobě musí pracovat i sám. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.20 22:43
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat. Kolikrat uz jste menili leky a za jak dlouho? Ja brala cca 4roky jedny a ty same a v pohode a ted posledni dva roky uz sem vystridala dvoje a ted budu měnit zase ???? je to normalni?
Mám vělké úzkosti a pocity že to nejsem já to je uplně nejhorší..

Mě dneska vyměnili apo parox za asentru. Dnes ráno jsem měla půlku apo-paroxu a zítra mám už brát půlku prášků asentry, tak jsem z toho nějaká nesvá, zda to není krátká doba mezi přechodem z apo paroxu na Asentru, myslela jsem že se musí několik dní vynechat. Jak jste to měla vy prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.7.20 22:58
@Anonymní píše:
Mě dneska vyměnili apo parox za asentru. Dnes ráno jsem měla půlku apo-paroxu a zítra mám už brát půlku prášků asentry, tak jsem z toho nějaká nesvá, zda to není krátká doba mezi přechodem z apo paroxu na Asentru, myslela jsem že se musí několik dní vynechat. Jak jste to měla vy prosím?

Asi jak jaký lék a podle stavu si myslim, protože jednou jsem je měnila že jsem brala ten starý zároven s novým týden a po týdnu až jen ten nový samotný. A ted jsem ze dne na den vyměnila starý za nový.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama