Vymočit se kdykoli

8825
2.1.20 21:17

Vymočit se kdykoli

Nic moc název pro diskuzi :oops: ale zajímalo by mě, jestli vaše děti, nebo popřípadě vy, se dokážete vymočit kdykoli. Třeba jdete na malou a kdyby někdo po vás nebo dětech a deset minut chtěl aby jste se vymocili znovu, jde to? Aspoň kapička? Dcera má nějaké potíže, docházíme na nefrologii, zeptám se, ale teď tam dlouho jít nemáme a ji právě toto nejde, tak přemýšlím, jestli je to normální nebo to je nějakej příznak chybného zrání močových cest…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1332
2.1.20 21:19

Já určitě ne. Ale já mám problém s dodržováním pitneho režimu takže chodím na malou poměrně málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3331
2.1.20 21:20

Přeci nejde čůrat na povel. Musí mít něco v močovém měchýři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
2.1.20 21:20

No, když se vyčurám, tak pak můžu furt jakoby “kapat” po pár chvilkách, když dodržuju pitný režim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
730
2.1.20 21:23

Teoreticky ano… ale jen par kapicek. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70102
2.1.20 21:29

Málo piju, takže po chvilce fakt ne, tak po půl hodině už jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12778
2.1.20 21:40

Ne, a to piju fakt hodně. U dětí nevím, mladší chodí dle potřeby a starší zase zásadně pozdě nebo vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
783
2.1.20 21:52

Nn, nikdy jsem toto neuměla. Ani jako mála, když jsme někam jeli a měla jsem se před odjezdem jít vycurat, když jsem nepotřebovala tak prostě nic nešlo. Neumim to ani teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
2.1.20 21:54

Jak kdy, záleží hodně na tom, jak moc jsem napitá, nebo jestli je mi treba chladno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7483
2.1.20 21:54

Mne to jde. Starsi dceri taky. Mladsi ne (i ma za sebou pyelonefritidu, ale nenapadlo me, ze by to melo nejak souviset nebo byt problem). Starsi byla „uchcavanda“ od mala, mladsi to spis drzi, dokud to jde, vydrzi i 5 hodin, coz mne osobne prijde jako sci-fi, ja mam problem se 3 hodinami. Vzdycky mi prislo, ze nenormalni jsem spis ja s castym odbihanim. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
2.1.20 21:57

Na povel to neumim. Nikdy mi to neslo, celkove moc nepiju takze jdu malokrat i za den a to vycuram strasne malinko, par kaoek řekněme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8825
3.1.20 00:03

Moc děkuji za odpovědi. Asi to zase tak moc zvláštní není, že jí to nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8963
3.1.20 08:50

Mam 4 dcery a jenom 1 z nich se muze vycurat kdykoliv.

Jako dite a pubertak, kdy sverace jeste fungovaly na 150%, jsem to taky nedokazala.
Az ted (po 4 porodech) s tim problem nemam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8825
3.1.20 11:27

@Nairol mně to právě jde kdykoli, klidně můžu jít co pět minut po kapičkách, starší dceři taky ale mladší ne, tak jsem si říkala, jestli to není nějakej problém. Ona má probém s nočním počuráváním, je jí pět let, je sledovaná, ale léčbu jsem zatím nechtěla, zlepšuje se. Ale dle dr. by měla jít poslední hodinu před spaním 4×. Což teda nehrozí, to ji ani nenutim. Ale měla by jít před sprchou, to jde vždy a pak těsně před spaním ještě jednou, jenže to je tak po deseti minutách a to se jí někdy nazadaří, tak proto se ptám. Bude to asi i tím, že večer už má omezenej pitnej režim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama