Vynechaná 1 pilulka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.5.22 11:59

Vynechaná 1 pilulka

Ahoj holky, beru HA asi 4 roky a toto se mi stalo poprvé. Dobrala jsem platíčko (teda myslela jsem) a normálně jsem to dostala jako vždy. Akorát po pár dnech jsem si všimla, že jsem zapomněla dobrat poslední pilulku, nevim jak je to možné, že jsem zapomněla. Nebudu mit z toho nejake problemy nebo by to melo byt ok? :( Jsem hotova..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16130
4.5.22 12:03
@mispulinkaa píše:
Ahoj holky, beru HA asi 4 roky a toto se mi stalo poprvé. Dobrala jsem platíčko (teda myslela jsem) a normálně jsem to dostala jako vždy. Akorát po pár dnech jsem si všimla, že jsem zapomněla dobrat poslední pilulku, nevim jak je to možné, že jsem zapomněla. Nebudu mit z toho nejake problemy nebo by to melo byt ok? :( Jsem hotova..

Pokud si vezmeš z novyho plata pilulku o den dřív nez obvykle tak je to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
4.5.22 12:06

Neboj nebudeš. Možná teoreticky by jsi mohla v dalším cyklu trochu špinit, nebo tě budou pobolívat prsa. Ale spíš ani to ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
4.5.22 12:09

Urcite se nic hroznyho nestalo. Nejlepsi reseni je zacit brat dalsi plato o den driv. Pochybuju, ze by z toho nasledujici cyklus mohlo byt tehu nebo ze se ti splasej hormony :kytka: bud v klidu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43917
4.5.22 12:09
@mispulinkaa píše:

Vzít si o pilulku míň a pak mít ty placebo prášky můžeš. Posuneš si tak den začátku krvácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8678
4.5.22 12:21

To bude v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.22 12:51

Dekuju holky, jste zlaty:)

• Citovat