Vynechání HA obden

2.2.16 18:02

Vynechání HA obden

Zdravím,
prosila bych o radu a budu doufat, že se tu najde někdo, kdo by mi mohl nějak poradit :).
Beru svoji první antikoncepci Minerva a dobrala jsem jedno platíčko a po pauze klasicky načala druhé. Pilule beru pravidelně ve 21:00. Ale v druhém týdnu, jsem asi 6.den vynechala prášek a ten večer jsem měla pohlavní styk bez kondomu. Další prášek jsem si vzala další den na devátou. Další den se mi stalo to samé, prášek jsem zapomněla a další den ráno jsem opět měla styk a prášek si vzala až zase večer. Poté jsem den měla opět s práškem a ten třetí den se mi stalo to samé opět. Nyní beru už prášky co nejpravidelněji ale myslíte, že je šance, že můžu otěhotnět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22290
2.2.16 18:06

Takhle nějak si představuju všechny ty příběhy stylem Otěhotněla jsem přes antikoncepci, kterou jsem brala pravidelně. Pravidelně obden. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 18:07

Tak byla jsem poctivá, jen tenhle týden se mi nějak nedařilo… :D :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12277
2.2.16 18:09

Já znám jednu holku, která šla v 16ti s máti na gyndu, dostala antiko a pak se s mámou domluvila, že přece tolik hormonů brát nebude a ža bude brát pilulku obden :-D :-D ale kupodivu neotěhotněla :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 18:11

Tak já se bojím čistě z toho důvodu, že tam bylo nějakých 24 hodin a třikrát po sobě a navíc s tím sexem… Takže nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
2.2.16 18:16

Myslim, ze to bude ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 18:30
@Kačka97 píše:
Tak byla jsem poctivá, jen tenhle týden se mi nějak nedařilo… :D :/

A když se ti to nedaří, tak stejně souložíš? :think: Nebylo by lepší i pro tvojí jistotu použít kondom (nebo nesouložit)? Pokud dítě nechcete, tak to přítel jistě pochopí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
2.2.16 18:32

Jo, těhotná být můžeš. Konkrétnější informace snadno najdeš v příbalovým letáku (kde by ses mimo jiný dočetla i to, že zapomenutou pilulku máš užít hned, jak si na to vzpomeneš, i kdyby to znamenalo užít dvě najednou…).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
2.2.16 18:38

@debra.morgan tak to mě pobavilo :D
A pro lidi, co zapomínají pilule, proč si sakra nezařídíte jinou antikoncepci? Fakt nejlepší kondom :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
2.2.16 19:32

Já občas taky zapominám, ale asi jsem neprůstřelná :-) taky vždy když se dostavila menstruace, hlasitě a z :mrgreen: hluboka jsem si vždy oddychla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
2.2.16 19:38

@Kačka97 A co třeba to brát ráno po vyčištění zubů, když míváš večer jiný zábavnější program a nemyslíš na následky :roll: :roll: :mrgreen:. Polož si platíčko ke kartáčku na zuby a nezapomeneš, pokud teda nespíš každou noc jinde :mrgreen:. Nebo si dej upomínku do mobilu, to je přesně pro takové sklerotiky. A jestli vadí nebo nevadí, zjistíš během následujících 2-3 týdnů.

• Citovat
  • Upravit
2.2.16 21:10

Dobře děkuju moc. Tak uvidíme… Příště budu muset být zodpovědnější, prostě jen jsme nevěděla, co to s účinkem na antikoncepci udělá a všude jsou takové protichůdné názory.. Každopádně děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4934
21.2.18 15:44

@Kačka97 Příště už taky nemusí bejt, že jo :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama