Vypravování - téma slohovky 9. třída

12
1.5.17 09:31

Vypravování - téma

Ahoj :) chtěla jsem se zeptat jestli nemáte nějaký nápad na téma pro vypravování? (9. Třída) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12774
1.5.17 09:33

Tak jako vypravování můžeš psát prakticky cokoliv, ne? Třeba zážitky z prázdnin. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 09:57

@Mia013 a tu jedničku nám pak taky předáš?
Jak psala Tamtama, vypravovat můžeš cokoliv. Zážitek z prázdnin, vánoc, velikonoc, smyšlený příběh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
1.5.17 10:00

Já bych psala vypravování o prvním sexu, nezapomeň na pořádný úvod, občas hodit i přímou řeč a taky závěr by měl být orgastický

• Nahlásit
  • Citovat
22512
1.5.17 10:07
@Doe_Jane píše:
Já bych psala vypravování o prvním sexu, nezapomeň na pořádný úvod, občas hodit i přímou řeč a taky závěr by měl být orgastický

si děláš srandu, ale tohle jednou spolužák na gymplu fakt psal a úča pak předčítala celé třídě, protože to bylo fakt super napsané :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
22512
1.5.17 10:09

Kdybych měla psát vyprávění, tak bych psala něco smyšleného. :nevim: nesnášela jsem vyprávění o prázdninách, nejlepším zážitku a podobných nesmyslech

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Doe_Jane
1.5.17 10:11
@atominnka píše:
si děláš srandu, ale tohle jednou spolužák na gymplu fakt psal a úča pak předčítala celé třídě, protože to bylo fakt super napsané :lol: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: šikovný…
  • Nahlásit
  • Citovat
12774
1.5.17 10:11
@Doe_Jane píše:

to bych rovnou doplnila i o obrázkovou dokumentaci :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8823
1.5.17 10:42
@Tamtama píše:
to bych rovnou doplnila i o obrázkovou dokumentaci :pankac:

To uz by byl referat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit