Vyražka / akne ??

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
82
22.5.22 22:50

Vyražka / akne ??

Dobrý večer, už jsem bezmocná, chci se zeptat jestli někdo nemá nebo neměl stejný problém. Nikdy jsem neměla problém s akné nebo vyrážky, poslední měsíc s tím valčim hodně, pár měsíců zpátky se mi dělali na čele takové malé pupínky které vypadali jako potnicky hrozně svědili, hlavne po koupani, myslela jsem že je to z čepice v zimě nebo stres. Teď poslední měsíc se mi dělají hlavně na krku velké pupínky nebo zvláštní vridky, obcas kdyz se snazim vymačknout tak malinko vytece hnis taková vodička, ale pak je to druhy den jeste horsi a rozleze se to víc, vypadají jako akné rudé občas se udělá bílá špička ale vymacknout nic nejde, když jsem to zkusila vždy to bylo horší a rozlezlo se mi to víc.. mám už osypaný celý krk a začíná mi to jít do obličeje a zadní části krku.. přestala jsem se malovat, nikdy jsem se moc nemalovala max BB crem nebo pudr o víkendech, změnila jsem i pleťové vody a koupila vše přírodní ale nic nepomáhá, moje kožní lekařka má 2 týdny dovolené tak zkouším pomoc tady u vás… budu ráda za jakékoliv zkušenosti nebo rady, popřípadě mohu dodat fotku.. děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1520
22.5.22 22:53

Hormonální změna? Švagrová měla krupičku po porodu a já zase hrozně boláky, co nešly vymáčknout. Pomohla jen HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
22.5.22 22:55

@Zuzaja těhotná nejsem, ani mimčo nemám. Myslela jsem že to je že se blíží moje dny, ale nikdy jsem tohle neměla občas jeden dva které zmizeli když me dny dorazili, ale jsem v polovině cyklu a je to stále horší a horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16322
23.5.22 06:08

Já bych zkusila jinou kožní lékařku. Hlavně bycme znepokojovalo, jak se to rozlézá. Nemůže to být i něco infekčního? Případně zkus zajít aspoň k praktikovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
23.5.22 09:13

@nozu volala jsem kožní ale objednala mě až na 1.7. takže do té doby nevím co mám dělat 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16322
23.5.22 19:22

@Lůů111 no tak asi jedině počkat ten měsíc, když už to měsíc řešíš. A kdyby se to dramaticky zhoršilo, tak k praktickému lékaři, pokud kožní nebere akutní případy. Mě tohle přijde snas ještě horší než se zubařem. Fakt jsem nezažila doktora, který by neměl ordinaci pro akutní péči. Ale asi jsem zhýčkaná dobrou dostupností těchto služeb…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat