Vyrážka (fleky) na břiše 15. týden těhotenství

951
3.9.16 22:42

Vyrážka (fleky) na břiše 15tt

Ahoj prosim o radu, objevila se mi na brise vyrazka (male cervene fleky) obcas svedi, jsem alergicka, ale nevim jestli to muse byt alergie? Nejdriv jsem mela jen jeden flicek, myslela jsem, ze me stipl komar, vcera a dnes se objevili dalsi. Mela jste nektera neco takoveho?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72725
3.9.16 23:18

@Elvinerha může být, ideálně navštiv dr :think: napadla mi zapařenina, ale jeden nikdy neví :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
951
3.9.16 23:36

No je pravda ze vcera bylo horko a mohlo se mi bricho trochu zaparit, ale ze by to udelalo tohle? jeste me napada pouzivam na bricho a olejicek a taky krem proti striim tak jestli to nezpusobilo neco z toho? Na gynde je dr. az v utery a kozni tusim az streda nebo ctvrtek. No snad to rychle zmizi. Poradne jsem to omyla a namazala bioilem dnes jsem od nej dostala vzorecek tak to treba taky pomuze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
4.9.16 01:10

@Elvinerha tohle může způsobit cokoliv.. přestaň mazat všim, zkus jediný přípravek a uvidíš.. jako zase bych to tak nehrotila, ale návštěvu dr si asi odbudeš tak jak tak, pokud se to nezlepší ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty