Vyrážka na loktech a kolenech

24.12.13 21:13

vyrážka na loktech a kolenech

Ahojky moc prosím o radu.Je to pár dnů co se mi na loktech a kolenou objevili velké červené fleky, ketré strašně svědí. Je to takové drsné, hrbolaté. Nemáte někdo zkušenosti, netušíte co by to mohlo být. Mám strach, aby to nebila lupénka. Mám totiž potíže z imunitou, zjistili mi že nemám Lactobacil ve střevech a mám už dost zdr. problémů a ještě tohle, to už by mě zničilo. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1103
24.12.13 21:20

Sex na koberci v pozici na koníčka :mrgreen: :mrgreen: pokud ne tak zajdi za kožní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
24.12.13 21:24

Kdysi jsem to také měla, ale pak to samo od sebe zmizelo, ale pamatuju si, že to bylo hrozně svědivé já se furt drbala, takže pak jsem to měla rozdrbané do krve, jednou mi na to dr na kožním dával nějakou mast, ale nepomohla, nějak to zmizelo samo, a v rodině máme lupenku, dokonce se objevila i mé sestře, takže jsem si myslela, že to bude ono, ale je to už dlouho a znovu se to nevrátilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32860
24.12.13 21:36

Ja to mela letos taky a jak pise @sikorka taky jsem to mela rozdrbane do krve jak to svedilo. A po nejake dobe to samo zmizelo, ale drsnejsi to zustalo delsi dobu, i kdyz uz to nesvedilo a melo to barvu kuze.Co to bylo taky nevim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29492
24.12.13 21:47

Měla jsem to nedávno na lloktech. Používala jsem Holtovu mast a krém z Avonu -silně promaštující s AHA kyselinami, tím se mažu stále. Nevím, co z toho zabralo dřív, každopádně do týdne bylo po problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jitka1976
24.12.13 22:05

@gabkalezakova koukni na net…vypadá to takhle?
http://obrazky.cz/?…
A tady:
http://lupenka.eu/

• Citovat
  • Nahlásit
24.12.13 22:18

Sexík na koberci teda nebil. Já doufám, že to ta lupénka není, podle obrázku to vypadá jinak, budu teda doufat, že mi to samo zmizí, promazávám to a pokud se to neztratí, tak po Novém roce zajdu na kožní. Moc Vám děkuju… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.13 22:45

Kdysi jsem měla (a vrací se mi to) velké červené hrboly, které časem zmizely (asi po týdnu) a po 2-3 týdnech se mi loupe kůže. Jsou bolestivé, lehce svědí.
Když se mi hodně vysely poprvé (klouby - kolena, lokty, prsty), tak mi zjistili nějakého bacila v krku a vím, že se mi to při oslabení těla dělá, takže to neřeším.

• Citovat
  • Nahlásit
6077
24.12.13 22:49

Mám to taky a hodně mi pomáhá promazávat postižený místa obyč. sádlem. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
25.12.13 01:17

Zajdi na kožní ;) Ale z vlastní zkušenosti - měsíčková mast nebo dobrá konopná mast, či postřik z aloe vera = jeden velký zázračný lék. Sama používám na všechny podivné pupínky a úspěšně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11321
29.11.16 20:06

Včera jsem objevila u dcery (4 roky) vyrážku na loktu. Na druhém byly jen 3 pupínky. Dneska to na tom jednom loktu má už hodně, na druhém se to taky zhoršuje. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Sama s tím i přišla, že ji to svědí. Co by to mohlo být? Co s tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2227
29.11.16 20:51

Je to atopicky exem. Taky to mivam, vetsinou ale jak se to rychle objevi tak to taky zmizi. Dulezity je to neskrabat pak je to jeste horsi. A taky to zhorsuje horka koupel takze doporucuji sprchovani. U kozni ti na to daji masticku na predpis, me pomaha namazat to sadlem klidne i na noc, proste pokazde kdyz to misto neni mastne namazat to sadlem a po par dnech to zmizi. V noci je nejhorsi se neskrabat ale je to dulezite! Objevi se mi to vzdycky hlavne na podzim zima. Souvisi to se snizenou imunitou doporucuju podporit imunitu a v dobe vyskytu omezit cokoladu a orisky. Kdyztak google. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11321
29.11.16 21:40

@Renca8 Tak to má nejen na loktech, ale i na kolenou. :,( :,( :,( :,(

Příspěvek upraven 30.11.16 v 13:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11321
29.11.16 21:41

Zhoršuje se to pomalu před očima. Včera to měla jen trošičku, dneska horší, večer hrozný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
29.11.16 21:57

Zajděte k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu