Výroba klíčů bez karty

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
3.4.25 14:51

Výroba klíčů bez karty.

Dobrý den, nemáte prosím někdo kontakt/zkušenost s někým kdo by uměl přidělat bezpečnostní klíč bez karty? Přítel ztratil a karta nikde :nevim:. Vím, že by to správně neměli dělat nikde, ale vždy se někdo snad najde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11559
3.4.25 15:20

Nenajde.
Nepomůže přinést ani všechny klíče z té sady, vč. originální vložky.
Neřeším nějaké nelegálnosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3126
3.4.25 15:35

Moja skusenost je taka ze mi urobia hocijake kluce, kedysi som kartu nosil, teraz ju uz ani neberiem, nikdy ju nikto nepozadoval. Je zalozena niekde na dne supliku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
324
3.4.25 15:48

Moje zkušenost je taková, že první železářství mi řeklo, že dané klíče nedělají, ale poradili konkurenci. Ve druhém mi ho přidělali, kartu po mě nechtěli. (O správnosti postupu se nebavím, ale byla jsem ráda, že kartu nemusím hledat.)
Zkusila jsem nejbližší výrobnu klíčů a uvidíte.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11559
3.4.25 16:15

Aha, tak asi záleží, čí ta karta je. Zkušenost s Evva a FAB. Na druhou stranu, klíče máme takové, že „železářství“ je „nedělá“.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný