Reklama

Vysavač Clatronic, Sencor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 06.05.10 21:29
vysavač

Tož diskuse o Clatronicu se nějak neujala = 0 odpovědí.
Tak zkusím ještě jiný
máte někdo doma vysavač Sencor SVC 670 ?
 http://vysavace.heureka.cz/…670/recenze/

Prosím o Vaše zkušenosti.
Klidně napište i jinou značku, která je OK a naopak do které byste vůbec nešli.
Díííík :kytka:

Reklama

Reakce:

Monika H.
Extra třída :D 12064 příspěvků 06.05.10 22:16

Ahojky, záleží na tom, co hledáš a co očekáváš. Já mám Bravo Gaston, je bezsáčkový, od českého výrobce, cenově přijatelný a lze k němu přiobjednat rotační kartáč (má svůj vlastní motor, takže zvyšuje výkon vysavače), což velice oceňuji, protože mám zvířata. Posílám odkaz na shopík, kde jsem ho kupovala, tak se můžeš juknout: http://bezva-ceny.cz/…artac-darek/

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 07.05.10 06:43

Ahoj, my máme přesně tento vysavač, je super, za tu cenu výborný. Rozhodně bych nešla do bezsáčkového vysavače.

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.10 08:21
cancerka píše:
Tož diskuse o Clatronicu se nějak neujala = 0 odpovědí.
Tak zkusím ještě jiný
máte někdo doma vysavač Sencor SVC 670 ?
http://vysavace.heureka.cz/…670/recenze/Prosím o Vaše zkušenosti.
Klidně napište i jinou značku, která je OK a naopak do které byste vůbec nešli.
Díííík :kytka:

Ahoj,jestli máš zájem,můžu ti poslat zkopírovaný seznam vysavačů které obstáli v testu 2009 :wink:

nozu
Extra třída :D 11559 příspěvků 07.05.10 09:14

no, já mám Miele, vítěze testu 2006 (kdy jsme ho kupovali). je vynikající a jsem s ním absolutně spokojená. ale je to úplně jiná cenová relace…

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 07.05.10 11:50

karolínko - super díky a nějakou mouchu na něm nevidíš, co ti nesedí? Já právě potřebuju v této cenové relaci, není to pro mě a mám určité limity.
A sáčky není problém koupit?

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 08.05.10 13:58
cancerka píše:
karolínko - super díky a nějakou mouchu na něm nevidíš, co ti nesedí? Já právě potřebuju v této cenové relaci, není to pro mě a mám určité limity.
A sáčky není problém koupit?

máme ho přes rok a jsme spokojení, žádná nevýhoda, my teda neměli ten turbokartáč zdarma, tak jsme si ho museli dokoupit, ale super, sáčky bez problémů.
Před tím jsme měli bezsáčkovou ETU, dárek - dvakrát tak dražší a do roka letěl.

Monika H.
Extra třída :D 12064 příspěvků 10.05.10 11:04

Karolínko, jen se chci zeptat, z jakého důvodu bys do bezsáčkového vysavače nešla? Já si ho právě nemůžu vynachválit, tak ho dost doporučuju. Nádobku s bincem prostě jenom vyndám, vysypu do popelnice, vyklepu filtry a je to.

karolínka.sofinka píše:
Ahoj, my máme přesně tento vysavač, je super, za tu cenu výborný. Rozhodně bych nešla do bezsáčkového vysavače.

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 10.05.10 21:40
Monika H. píše:
Karolínko, jen se chci zeptat, z jakého důvodu bys do bezsáčkového vysavače nešla? Já si ho právě nemůžu vynachválit, tak ho dost doporučuju. Nádobku s bincem prostě jenom vyndám, vysypu do popelnice, vyklepu filtry a je to.
karolínka.sofinka píše:

bydlíme v bytě a běhat s filtry ke kontejneru by nebylo moc OK, když je vyklepeš někde doma, tak máš prach všude, manžel alergik na prach, je s tím víc práce než se sáčkovým - vyhodíš jen sáček a hotovo. Kromě toho filtry většinou nestačilo jen vyklepat, smetí se na nich drželo, tak jsme prali ve vodě.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >