Vysavač Clatronic, Sencor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 06.05.10 21:29
vysavač

Tož diskuse o Clatronicu se nějak neujala = 0 odpovědí.
Tak zkusím ještě jiný
máte někdo doma vysavač Sencor SVC 670 ?
 http://vysavace.heureka.cz/…670/recenze/

Prosím o Vaše zkušenosti.
Klidně napište i jinou značku, která je OK a naopak do které byste vůbec nešli.
Díííík :kytka:

Reakce:
Monika H.
Extra třída :D 12064 příspěvků 06.05.10 22:16

Ahojky, záleží na tom, co hledáš a co očekáváš. Já mám Bravo Gaston, je bezsáčkový, od českého výrobce, cenově přijatelný a lze k němu přiobjednat rotační kartáč (má svůj vlastní motor, takže zvyšuje výkon vysavače), což velice oceňuji, protože mám zvířata. Posílám odkaz na shopík, kde jsem ho kupovala, tak se můžeš juknout: http://bezva-ceny.cz/…artac-darek/

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 07.05.10 06:43

Ahoj, my máme přesně tento vysavač, je super, za tu cenu výborný. Rozhodně bych nešla do bezsáčkového vysavače.

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.10 08:21
cancerka píše:
Tož diskuse o Clatronicu se nějak neujala = 0 odpovědí.
Tak zkusím ještě jiný
máte někdo doma vysavač Sencor SVC 670 ?
http://vysavace.heureka.cz/…670/recenze/Prosím o Vaše zkušenosti.
Klidně napište i jinou značku, která je OK a naopak do které byste vůbec nešli.
Díííík :kytka:

Ahoj,jestli máš zájem,můžu ti poslat zkopírovaný seznam vysavačů které obstáli v testu 2009 :wink:

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 07.05.10 09:14

no, já mám Miele, vítěze testu 2006 (kdy jsme ho kupovali). je vynikající a jsem s ním absolutně spokojená. ale je to úplně jiná cenová relace…

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 07.05.10 11:50

karolínko - super díky a nějakou mouchu na něm nevidíš, co ti nesedí? Já právě potřebuju v této cenové relaci, není to pro mě a mám určité limity.
A sáčky není problém koupit?

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 08.05.10 13:58
cancerka píše:
karolínko - super díky a nějakou mouchu na něm nevidíš, co ti nesedí? Já právě potřebuju v této cenové relaci, není to pro mě a mám určité limity.
A sáčky není problém koupit?

máme ho přes rok a jsme spokojení, žádná nevýhoda, my teda neměli ten turbokartáč zdarma, tak jsme si ho museli dokoupit, ale super, sáčky bez problémů.
Před tím jsme měli bezsáčkovou ETU, dárek - dvakrát tak dražší a do roka letěl.

Monika H.
Extra třída :D 12064 příspěvků 10.05.10 11:04

Karolínko, jen se chci zeptat, z jakého důvodu bys do bezsáčkového vysavače nešla? Já si ho právě nemůžu vynachválit, tak ho dost doporučuju. Nádobku s bincem prostě jenom vyndám, vysypu do popelnice, vyklepu filtry a je to.

karolínka.sofinka píše:
Ahoj, my máme přesně tento vysavač, je super, za tu cenu výborný. Rozhodně bych nešla do bezsáčkového vysavače.
karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 10.05.10 21:40
Monika H. píše:
Karolínko, jen se chci zeptat, z jakého důvodu bys do bezsáčkového vysavače nešla? Já si ho právě nemůžu vynachválit, tak ho dost doporučuju. Nádobku s bincem prostě jenom vyndám, vysypu do popelnice, vyklepu filtry a je to.
karolínka.sofinka píše:

bydlíme v bytě a běhat s filtry ke kontejneru by nebylo moc OK, když je vyklepeš někde doma, tak máš prach všude, manžel alergik na prach, je s tím víc práce než se sáčkovým - vyhodíš jen sáček a hotovo. Kromě toho filtry většinou nestačilo jen vyklepat, smetí se na nich drželo, tak jsme prali ve vodě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >