Vysazení HA postupně

Anonymní
5.10.20 06:56

Vysazení HA postupně

Ahoj holky,

beru antikocepci (Lindynette) cca 15 let v kuse s krátkou výjimkou před 7 lety, kdy jsem na pár měsíců vysadila. Rozešla jsem se po x letech s přítelem a přijde mi jako dobrá doba využít to pro vysazení HA. Ráda bych jí vysadila úplně a v budoucnu se k ní již nevracela. Strašně se však bojím kožních problémů. Když jsem vysadila před těmi 7 lety, udělaly se mi typické obr krátery na zádech, myslím, že i v obličeji jsem to měla…vlastně jsem ani neměla možnost „zjistit víc“, protože jsem cca po 4 měsících opět nasadila kvůli novému příteli (to už nechci však udělat). Ráda bych se na to období nějak připravila, koupila nějaké přípravky, které to co nejvíce zmírní…a také jsem natrefila na nápad vysazovat postupně, brát nejdřív 3/4 prášku, pak 1/2, 1/4 a nakonec úplně vynechat. Na to se chci zeptat, jaký na to máte názor, ideálně, pokud s tím má někdo osobní zkušenost a jak případně postupoval (po jakou dobu vždy bral menší dávku). Díky za odpovědi (prosím o anonym, je to pro mě citlivé téma).

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
261
5.10.20 07:15

Myslím, že to je blbost a nasaď zinek a vhodnou kosmetiku a zdravou stravu. Pokud máš sklony k pro problematické pleti, žádné postupné vysazování ti stejně nepomůže. Navíc nevím, jestli všechny HA vypadají stejně, ale nevím, jak bys chtěla čtvrtit minikulatý prášek. Mně se po vysazení obličej osypal, ale zdaleka ne tak, jak jsem to měla v pubertě. Neberu HA skoro tři roky a stejně se mi sem tam udělá pupínek - ruce, záda, obličej, dekolt…

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18509
5.10.20 07:50

To už tu bylo, je to totální kravina samozřejmě. Jsou to léky, ne lentilky :roll:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13976
5.10.20 08:21

To je pěkná kravina, vážně. Snižováním dávek HA se stane pravděpodobně jen to, že budeš permanentně špinit až krvácet, na akné to rozhodně nebude mít vliv.
Já začala HA brát v 16ti, kdy jsem taky ukrutně trpěla na akné (záda, zadek, dekolt, o obličeji ani nemluvím) a po 8mi letech vysazení (ze dne na den) už se mi nevrátilo. Pokud tě ve tvém věku trápí takhle masivní akné, je na místě to řešit s dermatologem.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1255
5.10.20 08:22

Vysad hned a neres teoreticke „nasledky“, bud rada, ze se toho humusu zbavis…potencialni kratwry jsou furt nic proti tomu, jak HA podkozuje telo :roll:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
5.10.20 08:46

Zase :roll: :roll: :roll: Bud ji ber a nebo neber, nic mezi není.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 20:29

Díky za názory, dnes jsem volala i na gyndu, kde mi doktorka řekla, ať prostě vysadím, že prý Lindynette má i málo hormonů, tak si moc neumí představit, co by mi „pomohlo“ a že se nemám tak bát. Prostě do toho půjdu, ale chci se nějak připravit a osobně mám prostě hrůzu z těch beďarů. Nikdy jsem na to netrpěla, ale po tom krátkém vysazení to bylo hrozný a vím, že mě to dost trápilo…tak nasadím nějaké doplňky a uvidím, jestli to „přežiju“ bez úhony.

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama