Vysílačka s funkcí chůvička - doporučíte prosím?

334
10.7.15 13:27

Vysílačka s funkcí chůvička - doporučíte prosím?

Prosím, můžete mi doporučit vysílačky, které lze používat i jako chůvičky? Chůvičky sice máme, ale dosah nic moc, tak jsme chtěli pořídit vysílačky, které bychom dál využívali i pro spojení na lyžích apod. Můžete mi prosím poradit značku, případně upozornit na nějaké možné problémy apod. Vítám každou radu a poznámku. Moc díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7499
10.7.15 13:32

Máme už skoro sedm let tyhle a super zkušenost, doufám, že nám ještě těch pár let poslouží. Jako chůvičky spolehlivé, signál parádní. Obyčejné chůvičky jsme nikdy neměli. Jinak je manžel občas používá pracovně, taky spokojenost. http://www.euronics.cz/…0lr/p134776/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
10.7.15 13:52

@Monysek8 Moc děkuji za radu. Prosím, dosah je podobný, jako udávaný výrobcem? A když se něco děje v místnosti s dětmi, vydá vysílačka zvukový signál, nebo se rozsvítí i nějaká dioda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1348
10.7.15 13:52

Mame znacku Cobra, uz 5 let. Dobry dosah, funguji spolehlive.
http://www.zbozi.cz/…obra-mt975c/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1348
10.7.15 13:53

No ozve se z vysilacky to dite :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7499
10.7.15 14:00

Přesně tak, ozve se dítě. U nás se nic nerozsvítí. Jestli je dosah těch 9 km, to přesně neřeknu, ale velký je určitě, záleží na terénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
10.7.15 14:02

@Ebony Moc děkuji za tip. S tím signálem jsem to myslela tak, že když je člověk v hlučné místnosti, bylo by fajn, kdyby se na vysílačce rozsvítila nějaká dioda, protože zvuk z vysílačky lze snadno přeslechnout :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1348
10.7.15 14:07

@Patule u nas se nic nerozsviti. Ale ten zvuk je slyset dost dobre. Kdyz si hodne zesilis zvuk, tak to rve. Na koncerte bys to teda asi neslysela, ale kdyz se lidi bavi, jde TV nebo je obycejny hluk, tak to uslysis ;)
Dosah hodne zalezi na terenu. Na louce klidne tech 10 km, ve skalach ani 3 km.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama