Výsledek magnetické rezonance - kdy budou

16.2.20 19:13

Vysledek magneticke rezonance

Pujdu na magnetickou rezonanci mozku, protoze me dlouho boli hlava a hur vidim. Je mi jasne, ze mi nemuzou hned zpracovat ty vysledky, ale myslite ze mi aspon muzou rict, jestli v te hlave mam nador nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.2.20 19:19

Mě výsledky neřekli, poslali je na neurologii a teprve tam sem se je dozvěděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
531
16.2.20 19:22

Nádor to byt nemusí. Diagnustiluji se tak i jine nemoci. Napr. Roztrousena skleroza. Ale neboj, to bude ok. Nic Ti nenajdou a budes v poradku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2866
16.2.20 19:23
@darktera píše:
Pujdu na magnetickou rezonanci mozku, protoze me dlouho boli hlava a hur vidim. Je mi jasne, ze mi nemuzou hned zpracovat ty vysledky, ale myslite ze mi aspon muzou rict, jestli v te hlave mam nador nebo ne?

neřeknou ti nic, výsledky ti sdělí až doktor, alespoň tak jsem to měla já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
16.2.20 19:30
@snee píše:
neřeknou ti nic, výsledky ti sdělí až doktor, alespoň tak jsem to měla já.

Presne tak. Delali mi 2× a vzdy sdelil az lekar..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2866
16.2.20 19:32
@Kolarkaa píše:
Presne tak. Delali mi 2× a vzdy sdelil az lekar..

jj to samé je i na rentgenu, tak tam taky nic neřeknou. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 19:33

Tak dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
16.2.20 19:41
@darktera píše:
Tak dekuji.

Neboj se, opravdu. Priznaky jsou nekdy desive, chapu, ze mas strach. Opravdu. Bude to dobre :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 19:44

@Kolarkaa Dekuji. Mam male deti a hodne nemocneho chlapecka. Vubec nechci domyslet, jak by to zvladli, kdyby se mi neco stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
16.2.20 19:47

@darktera uvidis ze to bude dobre. 20min si polezis v tunelu na „techno party“ a sup domu za detma :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
16.2.20 19:51

Tam u toho asi ani doktor není, jen obsluha a ta ti nemůže nic říct, ta není k tomu kvalifikovaná. ( i když by to asi poznala úplně stejně jako Dr.). Ten to posuzuje až dodatečně, když mu to odešlou. Aspoň teda když to dělali mně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 20:06

Magnetická rezonance je vlastně x stovek snímku jdoucich za sebou takové řezy, nějaký doktor to musí teprve zpracovat a není to na pár minut, proto ti nic hned neřeknou. A neboj je plno jiných nemoci než hned rakovina, můžeš mít třeba vyšší tlaky v očích, od toho mě taky hodně bolela hlava, pocit na zvracení, hůř jsem chvilema viděla no a teď nám kapky a dobrý. Neboj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama