Vysoušeč vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8897 příspěvků 25.11.18 15:28
Vysoušeč vlasů

Vzhledem k tomu, že můj oblíbeny fén se mi rozbil, tak budu kupovat nový. No a jelikož jsem ten starý měla opravdu hodně hodně let, tak očekávám nějaké novinky. Jaký máte? Co mi poradíte? Nepoužívám ho často. A používám ho i pro dceru, která je malá a má jemné vlásky.

Reakce:

Aliik
Echt Kelišová 8335 příspěvků 25.11.18 15:55

Dostala jsem asi před 3 lety drahý kulmofén, a 8mi letá dcera teď dostala fén z LIDLu, na sušení po plavání, aby mi ho nerozbila. No celá rodina včetně mě se suší hlavně tím dceřiným :mrgreen: Má regulaci teploty i síly a fouká na nevyšší rychlost velmi silně, ale já nemám extra požadavky ;)
 https://www.lidl-shop.cz/…i/p100225309

Heivka
Závislačka 3238 příspěvků 25.11.18 16:11

Mám od Philips s ionizátorem a je to super, nepřesušuje vlasy a ty pak tolik neelektrizují.

xammy
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 25.11.18 16:24

Loni mi odešel fén co jsem měla skoro 20 let, koupila jsem rowentu s ionizátorem, má volitelnou jak teplotu, tak i sílu foukání a má tlačítko pro studený vzduch. Jsem moc spokojená, vlasy neelektrizuji.

xammy
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 25.11.18 16:26

Teď koukám na ten lidlovej, vypadá super za ty peníze :palec:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 25.11.18 16:33

Mám tenhle z Lidlu a jsem spokojená: https://www.lidl-shop.cz/…1/p100242424

Sára 1
Echt Kelišová 8897 příspěvků 25.11.18 16:44

@Aliik @pedigka Ty z Lidlu ale teď nemaji, ne? Já si koupila z Lidlu kulmu se žehličkou. Použila jsem to jednou. Vyhozené peníze. :( Já byla s tím fénem spokojená. Akorát posledně se z něj trošku kouřilo a tak si myslím, že je čas ho vyměnit. Zehlicka se mi rozbila také v ten den. A kulma nesla sestavit. :lol:

Aliik
Echt Kelišová 8335 příspěvků 25.11.18 16:48

Teď ho mají jen na online Lidl shopu ;)

Sára 1
Echt Kelišová 8897 příspěvků 25.11.18 16:54

@Aliik To se mi ale nechce platit poštovné.

a12
Vesmírná mluvilka 32880 příspěvků 25.11.18 17:04

Ja mam myslim remington, ale moc ho nepozivam, ale ma taky tlacitko na studeny vzduch, pro malou bych to doporucila :palec:

jessikka
Extra třída :D 10822 příspěvků 25.11.18 18:55

Po té, co jsem vyměnila velmi dobrou Rowentu za profesionální fén a vlasy vysousim opravdu tak, jak se ma, je jejich kvalita úplně jinde. Mám Parlux, za těch pak
pár peněz navíc to stojí.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 26.11.18 09:28
@Sára 1 píše:
@Aliik To se mi ale nechce platit poštovné.

Poštovné je jen za 59, tuším. Takovou nízkou cenu jsem nikde jinde na eshopu nevidela. Pokud je nákup přes 1000kc, je poštovné zdarma.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >