Výstava Večerníček

9.6.15 14:33

Výstava Večerníček

Dobrý den, nebyl jste někdo na výstavě Večerníček slaví 50 let ve Valdštejnské jízdárně a na Kampě? Pro jak staré děti výstava je a stojí to za to? Díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4232
9.6.15 14:53

Byli jsme v sobotu. Nejdříve v jízdárně a tam to bylo moc hezké. Je to opravdu pro děti od nejmenších až dospělé. Je tam Krakonoš, Anča, Kuba /živí/, Krakonošova zahrádky, měsíc s krtkem, kam se dá jít dovnitř, Kanafásek-no spousta toho tam je :palec:
Kampa byla naprostý opak. Tam jsou jen popisy a obrázky a děti si tam udělají čepici, ale jinak nic jako zábava pro děti.
Ale jízdárna stála za to :palec:
Vzala jsem foťák s vybitou baterií, tak mám jen pár fotek :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
9.6.15 20:16

Vy jste sli v jeden den na obe vystavy? To je na to nejaka spolecna vstupenka? Taky jsem o této vystave premyslela, ze by se to mohlo detem libit a podivali bychom se do Prahy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23725
11.6.15 11:09

@Halamka prosím Tě, nepostřehla jsi, jak je to přístupné pro kočár? Nebo zda je možnost ho i nechat v šatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4232
11.6.15 16:48

@martula78 Vstupenka platí na Kampu i do jízdárny. Nemusí se to absolvovat v jeden den.

@danyk V jízdárně je klasická šatna a před ní docela velký prostor, takže si myslím, že tam lze nechat i kočár, ale i na samotné výstavě je to prostorné, že podle mě není problém tam s kočárkem projet. Jen nevím, zda /ač je to výstava pro děti/ ho tam hlídači vpustí. Ale odstavit je kde a myslím, že tam s tím i počítají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23725
11.6.15 21:23

@Halamka moc děkuju za informace. Koukala jsem i na stránky, zdali tam něco nebude a nic jsem nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 10:23

Jdu se přifařit s dotazem. Kolik času cca výstava zabere. Nejsme z Prahy, tak abych věděla, jak to zhruba časově naplánovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16011
3.8.15 10:35

Ta vystava na Kampe je malinkata, tam hodinku, ale pry velke je to ve Valdstejnske jizdarne a tam pocitat tak minimalne 2-3 hodiny. Tam se teprve chystame. Jinak nejake info tady:
http://baby-cafe.cz/…use/46/54361

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39080
3.8.15 11:21

@lleennttiillkkaa my byli ve Valdstejnske jízdárně cca hodinu a půl. Zas nějak moc velké mi to nepřišlo. Víc času jsem strávili ve Valdštejnské zahradě sledováním pávů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 12:16

@lucenka @Hanka1 bezva, tak nějak jsem si to myslela. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.15 20:09

Ahojky, zitra planujem navstevu vystavy..jsk je to pristupne s kocarkem, je tam schodiste nebo vytah? dekuji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23725
3.9.15 20:33

@Jitus.Slavickova je tam jeden schodek (široký, nízký) z nádvoří do haly jízdárny. Kočárky od větších dětí se můžou nechat u šatny (za nás jich tam bylo milion), malý mimina jely dál na výstavu v kočárkách. Ta výstava je pak do patra, výtah tam byl (všimla jsem si ho až nahoře, dole jsem ho neviděla, ale my ho nepotřebovali, takže jsem se nekoukala nijak cíleně). Jinak metro Malostranská má eskalátory dvoje až na povrch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23725
3.9.15 20:36

@Jitus.Slavickova jo a za nás tam byla šílená fronta, v 10 dopoledne jen přes tu vstupní halu, tak na 15 minut. Když jsme ve 12 odcházeli, tak se vinula přes celý nádvoří. A za týden, když jsem jela okolo, opět v poledne megafronta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.9.15 21:19

@danyk Dekuju,no nasi je 8 mesicu ale mam satek a nositko takze si ji dam do nositka a kocar zustane dole kdyztak..no frontu hold snad prezijrm..moc dekuju..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama